Aktywne Wpisy

Nupharizar +49

scarecrov +151
Wołam plusujących poniższy wpis
https://wykop.pl/wpis/79567589/za-1-5-roku-koncze-30-lat-cel-jest-taki-aby-do-teg
Udało się dzień wcześniej, ostatnia faktura opłacona na czas.
Podsumowanie od ostatniego wpisu:
https://wykop.pl/wpis/79567589/za-1-5-roku-koncze-30-lat-cel-jest-taki-aby-do-teg
Udało się dzień wcześniej, ostatnia faktura opłacona na czas.
Podsumowanie od ostatniego wpisu:
źródło: image
Pobierz





http://devpressed.com/ - Forum dla programistów w depresji
@DlaczegoJaTuNieWidzeZadnejFlagi: Znalezienie pracy nie przy komputerze po studiach informatycznych jest prawie niemożliwe. "Skoro skończył Pan informatykę, oprócz X, Y i Z będzie Pan zajmował się też komputerami" albo jeszcze częściej "ma Pan za wysokie kwalifikacje na to stanowisko".
co ma powiedzieć facet pracujący fizycznie w miejscu typu stocznia
Łatwiejsza praca może być bardziej stresująca niż trudniejsza, zwłaszcza że w USA bycie programistą