Wpis z mikrobloga

#innvwszkocji i małe podsumowanie ostatniego roku 2015 roku na #emigracja w #uk

Podsumowanie pierwszego roku emigracji

Jakoś ostatnio minęło dokładnie 653 dni i 13 godzin w #szkocja od mojego przybycia tutaj 18 marca 2014 roku.

W sumie po za urlopami, zakupami i innymi pierdołami nie zmieniło się znacznie za dużo.

Parę cyferek:
stan konta powiększył sie x2,1 z notowaniem zeszłego roku (grudzien '14) - co mnie cieszy, bo mimo wynajecia mieszkania, aż takiej recesji nie przeżył mój portfel,
w obecnej pracy w zawodzie (operator cnc) pracuje 1 rok i 6 mc,
wyjechało w tym roku 3 mirków z mojego miasta,

Najwięcej plusów zdobyłem tym wpisem w moim tagu
JAKI TO JESTEM WIELCE HARDKOROWY EMIGRANT
oraz tym
Moje "CV" i "chwale się hajsem"

Plany na przyszły rok?
Najprawdopodobniej zmieniam miasto od kwietnia, znudziło mnie praca i życie tutaj; szukam sobie ciekawszego zajęcia, być może to będzie gdzieś w #anglia . Póki co czekam jeszcze na odpowiedź z jednej firmy (lokalnej) ile mi zaproponują od stycznia - o ile zaproponują cokolwiek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Szykuje się dosyć spore #innvpodrozuje , bo tym razem Azja (Malezja i Tajlandia), bilety zakupiłem jakieś 3 mc temu a wylot jest planowany na marzec na prawie miesiąc czasu. Co nie trudno zauważyć - w jakich miesiacach będę się zwalniał ;) Póki co taka wyprawa wyszła na mnie i #rozowypasek 900 funtów (loty, hotele, loty wewnętrzne i autobusy). Czas trwania 3 tygodnie (odległość to około ~1500km) a cała przerwa wyniesie około miesiąca czasu - zahaczając święta marcowe w Polsce. Postaram się może nawet zrobić jakiegoś vloga.

Zachęcam to obserwowania #innvpodrozuje
W tym roku była:
Belgia;
Portugalia;
Litwa;
z bliższych; Glasgow, Edynburg oraz szkockie jezioro Loch Ness z "hajlandzkim" Inverness.

A na Nowy Rok powtórzę życzenia, które składałem na święta.

Życzę Wam!

Mniej agresji i zgryzoty do drugiej osoby,

Mniej stresu,

Szanujcie swój czas i siebie samego - bo tylko jeden mamy żywot,

Zróbcie coś nowego w przyszłym roku (napijcie się innego gatunku piwa lub zjedzcie coś z nowej kuchni nie musi być to radykalna zmiana),

osiągnijcie cele jakie sobie założyliście!

Dobrego Mirki na #nowyrok i dobrej zabawy w #sylwesterzwykopem


--
Na koniec coś muzycznego

Gorillaz - Feel Good Inc.
innv - #innvwszkocji i małe podsumowanie ostatniego roku 2015 roku na #emigracja w #u...
  • 2