Wpis z mikrobloga

Dla świrów co ogarniają temat MMA, gala Rizin na której będzie występować Legendarny Fedor Emelianenko

Staruje o 7:00 rano 31 grudnia czasu Polskiego!

Prócz Fedora wiele innych ciekawych smaczków ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Fedor Emelianenko vs. Jaideep Singh

Heavyweight Grand Prix Final:

TBA vs. TBA

Karta wstępna

Kaido Hoovelson vs. Peter Aerts
Kron Gracie vs. Asen Yamamoto
Andy Souver vs. Yuchihiro Nagashima
Gabi Garcia vs. Seini Draughn
Soo Chul Kim vs. Maike Linhares Galvao Amorim
Brennan Ward vs. Ken Hasegawa
Jiri Prochazka vs. Vadim Nemkov
Teodoras Aukstuolis vs. Muhammad Lawal
Rena Kubota vs. Jleana Valentino
#mma
  • 7
  • Odpowiedz
@Underdog: Jeżeli mam być szczery to nikt nw o której ma być fedor, obstawiany jest między 12 a 16, transmisji w tv nie będzie, oczywiście dla zainteresowanych podam stream ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Ratusz1: walką Fedora w ogóle się nie jaram, powroty z emerytury nigdy nie wróżą nic dobrego. Choć tego rywala powinien wciągnąć bez najmniejszego problemu.
Czekam na walki turniejowe (szczególnie Prochazka vs Nemkov), no i na walke Krona z Yamamoto :)
  • Odpowiedz
No ogólnie sytuacja wygląda tak że gala staruje o 7 rano (czasu Polskiego) ale nowy rok w Japonii ma być o 16 ( czasu Polskiego) a wiadomo że Fedor to walka wieczoru i hit więc ma walczyć pewnie od razy po ogłoszeniu nowego roku albo przed w Japonii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ajag: Osobiście myślałem że gala będzie gówniana prócz walki wieczoru ale jak się bliżej przyjrzałem kracie to jest parę smaczków, tak jak wspomniałeś walka ''Nemkova'' zapowiada się ciekawie i zakończenie całego turnieju, w którym mieliśmy też podsumowanie #ksw że były mistrz (Relic) czy jak mu tam było przegrywa w pierwszej rundzie po 2 i pół minuty ( ͡° ͜ʖ ͡°) aż nie chce mi sie rozpisywać na
  • Odpowiedz