Wpis z mikrobloga

Jako, że ciężko mi się pozbierać po finale SFU i oglądanie dotychczasowych #seriale nie sprawia mi chwilowo frajdy pomyslałem, ze pójdę za ciosem i łyknę inny dobry klasyk. No i co byście radzili jako pierwsze - #thesopranos czy #twinpeaks ?

A może coś z nowszych ale już kultowych (chyba) pozycji jak #breakingbad ? Serialami któe nadal są w produkcji nie jestem zainteresowany bo i tak na ten moment oglądam ich z 10 jak nie więcej.

  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@josedra52
Pierwszego nie znam ale Twin Peaks powinno być dla Ciebie ciekawym doświadczeniem. Osobiście zazdroszczę Ci, że masz stan w którym nie widziałeś wcześniej tego serialu.
Z drugiej strony Twin Peaks to serial który jest wychwalany również ze względu na ogromny potencjał nostalgii, który niesie ze sobą dla pokolenia, które oglądało go pierwszy raz - jeszcze w latach 90-tych. Po dwóch odcinkach powinieneś wiedzieć, czy Ci podejdzie.
  • Odpowiedz
@kicioch: Właśnie po SFU chyba bardziej TP byłby lepszy. A co ze wspomnianym wyżej The Wire?

Osobiście zazdroszczę Ci, że masz stan w którym nie widziałeś wcześniej tego serialu.


@atpl77: Też tak mam teraz z SFU dlatego czuję, że trzeba dalej iść w klasyki.
  • Odpowiedz
@josedra52: Jak dla mnie The Wire to nudy nie do przejścia. Wszędzie czytam jaki ten serial jest genialny. Zacząłem oglądać 1 sezon. Jeden, drugi odcinek - mówię ok może się rozkręci. Obejrzałem 9 odcinków i stwierdziłem że chyba się nie rozkręci. Kompletnie nie rozumiem fenomenu tego serialu #niepopularnaopinia
  • Odpowiedz
@josedra52: The Wire widziałam tylko fragment więc niestety nie ocenię, ale czytałam sporo opinii głównie porównawczych do Breaking Bad i serial był oceniany jako nudny, chociaż pojawiały się opinie, że jest lepszy. Myślę że The Wire jest dobrze zrobiony, kwestia tylko tego czy trafi w Twój gust.
Jak dla mnie powinieneś najpierw zobaczyć Twin Peaks, pamiętaj tylko że drugi sezon jest ogólnie oceniany słabiej (ale nadal dobry).
Jeśli oglądasz sporo
  • Odpowiedz