Wpis z mikrobloga

@xLibero: Miałem okazje skosztować tektury (listek 5x5 minimetr) jednak nie spowodowała ona żadnych halucynacji ( polepszenie humoru podobne do pigułek szczęścia MDMA, stan ogólnego #!$%@? po kilku godzinach faza " zero " kompletny reset myśli - jednak halonów brak.. Słaby dill czy za mała ilośc ?
@PonuryMruk: To jeśli szukasz w pl, to najwięcej opisów pochodzących od realnych userów na neurogroove znajdziesz.
Za granicą, to jak wspominał kolega @krl_krl erowid.org, a poza tym fora - reddit.com/r/drugs, bluelight, shroomery, dmtnexus, na reddicie tez subreddity poświęcone konkretnym środkom: /r/lsd /r/dmt itd.
Poza tym cały kosmos stron o marihuanie.
Mnie najbardziej interesują psychodeliki, więc te strony co podałem są głównie z tym związane.

Miałem okazje skosztować tektury (listek 5x5 minimetr)
@technosobliwosc: Optymalnie przechowywać w ciemności, chłodzie i ograniczonej wilgotności. Ale trzymane w temperaturze pokojowej, we względnie suchym miejscu wytrzyma spokojnie kilka lat (sprawdzone). Wiele osób papierki trzyma włożone w książkę. Jeśli trzymasz w lodówce lub zamrażarce, to też bardzo dobrze, a nawet lepiej ;)