Wpis z mikrobloga

-wychodź po mszy z kościoła
-zauważ małolatkę w obcisłych spodniach
-akurat klęka i wypina tyłeczek
-obczajaj ją wzrokiem
-po chwili twój wzrok spotyka się ze wzrokiem jej ojca który właśnie zabija cię spojrzeniem
-szybko s------l do samochodu

#prokuratorboners #przypal #coolstory
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@brass:

Spowiedź powszechna

Spowiadam się Bogu wszechmogącemu i wam, bracia i siostry że bardzo zgrzeszyłem myślą, mową, uczynkiem i zaniedbaniem: moja wina, moja wina, moja bardzo wielka wina. Przeto błagam Najświętszą Maryję, zawsze Dziewicę, wszystkich Aniołów i Świętych, i was bracia i siostry o modlitwę za mnie do Pana Boga naszego.
  • Odpowiedz
@dmageddon:
Super. Tylko, że cudzołóstwo z definicji jest seksem pozamałżeńskim i ten cytat opiera się na tej definicji. Jeśli znasz jakąś inną to proszę przytocz.
Kler uzurpuje sobie prawo do własnej (nad)interpretacji tego terminu. Cytaty z katechizmu, czy liturgii mnie nie interesują
  • Odpowiedz
@brass:
Podejrzewam, że to o tym, żeby dzień święty święcić. Mniemam, że uczestnictwo w mszy to nie ma być odhaczenie obecności, a przeżycie duchowe. Skoro rozgląda się za małolatami, to raczej tego nie ma.
  • Odpowiedz
@repiv: zachowałeś się normalnie, naturalnie w takiej kwestii, tym bardziej, że to chwila była. Nie trzeba było "s--------ć", a spokojnie się oddalić. Ludzie lubią robić z igły widły :D @brass "Słyszeliście, że powiedziano: Nie cudzołóż! A Ja wam powiadam: Każdy, kto pożądliwie patrzy na kobietę, już się w swoim sercu dopuścił z nią cudzołóstwa." Mt 5, 27-28
  • Odpowiedz
@brass: zważ na to, że Biblia jest archaiczna. Kiedyś wszyscy ledwo co dojrzali płciowo młodzi ludzie wychodzili za mąż, stąd pewnie używanie słowa cudzołóstwo (czyli zdrady małżeńskiej). Nie trzeba być jednak wielkim teologiem, żeby wiedzieć, że każda forma seksu pozamałżeńskiego jest również zakazana. Patrząc na cytat podany przez @Laertes możesz się przez analogię domyślić, że skoro cudzołóstwo w myślach jest grzechem, to s--s przedmałżeński też jest. A jeśli chcesz
  • Odpowiedz
@PanLogik: Z waszych absurdalnych zasad i wartości. A nawet bardziej, z tego, że zamiast postępować w z zgodzie z własnym rozumem i sumieniem, wolicie kierować się jakimiś bzdurami wymyślonymi przez jakichś ludzi.
  • Odpowiedz
Alez ja postepuje zgodnie z wlasnym rozumem i sumieniem. Ten pierwszy pozwala mi zrozumiec, ze osoba nie wierzaca tez moze sie na temat wiary wypowiadac i dobrze ja znac. To drugie pozwala wybaczyc osobom, ktore blednie uzywaja tego pierwszego, tak jak Ty w tym przypadku.
  • Odpowiedz