Wpis z mikrobloga

Mireczki!

W tym wpisie pisałem Wam, że zgłosiłem podejrzenie popełnienia przestępstwa obrazy prezydenta RP przez jednego z użytkowników portalu facebook.

Sprawa ma swój dalszy ciąg - dostałem powiadomienie, że moje zawiadomienie zostało przekazane do Prokuratury Okręgowej w Warszawie. Czekam na dalsze kroki i karierę konfitury ;)

Ktoś z Was wie jak się takie sprawy toczą? Czy jest szansa na ukaranie sprawcy?

#polityka #konfitura
  • 14
@saper_vodiczka: powiem szczerze, że nie przypominam sobie nazywania Komorowskiego pajacem czy marionetką. Owszem, żartów było sporo, ale te które kojarzę miały charakter raczej satyryczny. Na temat Dudy żartów też było dużo, ale od pewnego czasu jest to czysty pojazd poza wszelką kontrolą i bez jakichkolwiek granic. Gość, którego zgłosiłem ma wręcz manię i dziennie płodzi kilka komentarzy, gdzie nazywa tak prezydenta.

@pabloooga: @h3lloya: ja uważam, że takie rzeczy trzeba
@NigdyNieBedeBordowy: czyli widzisz rozróżnienie między bezosobową "prezydenturą" a prezydentem i to jest ta różnica? Z ciekawości pytam, bo chodzi o formę a ta jest podobno wszystkim.

Poziom debaty może być #!$%@? i chyba taki jest. W sumie Ci kibicuję, ale przekonam się jeśli zgłosisz do prokuratury kogoś z obozu pis, który na porządku dziennym, nawet na wykopie, nazywa kod, po czy innych "zdrajcami" albo rzuca innymi epitetami.