Wpis z mikrobloga

Wczoraj w #tv podczas programu informacyjnego puścili reportaż o #musk #elonmusk Jakie było moje zdziwienie kiedy dowiedziałem się, że zawdzięczamy mu oprócz #tesla i #rakiety również IRONA MANA! I, że to jego postać zainspirowała Twórców do stworzenia postaci Tonego Starka.

A ja głupi żyłem w przeświadczeniu, że Iron Man'a wymyślił 1963 Stan Lee. I że ukradł pomysł od konkurencji DC czyli Batmana (maj 1939).

A tak na prawdę to wszystko do zawdzięczamy Elonowi Muskowi.

Takie nowiny na TVN chyba były

#marvel #komiksy #telewizjaklamie #marvel #dccomics #batman #ironman #tonystark
  • 8
  • Odpowiedz
@Bozyszcze: a wiesz, że z tym grafenem to nie jest aż takie głupie jak się wydaje? Jeśli te rakiety wielokrotnego użytku wypalą, to będzie można je budować z bardziej egzotycznych (droższych) materiałów. Obecnie używa się stopów aluminium jako kompromisu wytrzymałości / wagi / ceny. A jeśli przestaną być jednorazowe, będzie można zaszaleć, żeby uzyskać nieco większą wydajność.
  • Odpowiedz
@pawelwow1: @LooZ: Robert Downey Jr nawet odwiedził Muska w ramach przygotowań do roli, Musk go oprowadził po siedzibie SpaceX

@glutenfree: wow, masz rację! Grafen pewnie nie, ale rakieta z niemalowanego włókna węglowego by wyglądała niesamowicie :D
  • Odpowiedz