Wpis z mikrobloga

Nowa Skoda Superb w kombi to dla mnie nadkombiak. Mówcie co chcecie, ale gdybym miał do wydania maksymalnie 200 koła na nowy samochód to prędzej kupiłbym to niż nowe Audi A6 czy Insignię.

Chociaż.. za jakieś 10 lat pewnie będzie mnie stać na rocznik 2016. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#skoda #carboners #samochody #vagboners
M.....e - Nowa Skoda Superb w kombi to dla mnie nadkombiak. Mówcie co chcecie, ale gd...

źródło: comment_es4Fo1U7zgqaEWQ717gB4vBeUw1IHgZV.jpg

Pobierz
  • 18
@zaqwsxdsa: Wiesz, sylwetka sedana czy liftbacka jest na pewno ładniejsza, ale combi to praktyczniejsza opcja. Aktualnie jeżdżę sedanem, co wspomniałem w komentarzu wyżej, ale przy większym wyjeździe to horror. Kumpel ma taką samą Fabię co moja tylko że w kombi - te same wymiary, ale mieści się o niebo więcej.
@MajkiGee: praktyczniejsze bywa co jakiś czas. Ja 90% czasu jeżdżę sam, ewentualnie z bagażem podręcznym :)

Z resztą takie gdybanie. Gdybym miał 200k na auto to kupiłbym awionetkę za 130 i toyote auris za 70 xd
Mówcie co chcecie, ale gdybym miał do wydania maksymalnie 200 koła na nowy samochód to prędzej kupiłbym to niż nowe Audi A6 czy Insignię


@MajkiGee: Z tym się zgodzę, ale osobiście to bym się zdecydował na nowe auto jakbym wiedział, że za 4 - 5 lat znów będzie mnie stać na nowe z salonu. Inaczej to nie ma sensu. Jeszcze jakby było wiadomo, ze dasz te 150-200 tys. zł i będziesz
@MajkiGee: Miałem przyjemność jeździć taką skodą odebraną świeżo z salonu, w najbogatszej wersji laurent coś tam. Kolega, który wykonuje lukratywny zawód "syna" zakupił. Dla mnie rewelacja, auto robi wrażenie na mnie bardzo duże.