Wpis z mikrobloga

Styczeń już za chwile. Wiąże się to również z masą postanowień noworocznych, co zapewne będzie miało odbicie w frekwencji na #silownia. Nawet jak ma się tym wszystkim sezonowcom po dwóch tygodniach znudzić, to wiadomo że i tak mają szacunek na siłowni. Dodaje swoją metamorfozę, a zaczynałem dokładnie na początki stycznia bieżącego roku.

W raz z utratą wagi, w moim życiu zmieniło się bardzo dużo na plus. Swobodnie rozmawiam z ludźmi, zagaduje czasem do dziewczyn, czasem jakieś seksy. Bardzo fajna zmiana.

A więc jak całe życie jesteś gruby, i przegryw, tak jak ja byłem, to nie krępuj się. Ogarniaj temat żywienia, i #!$%@? na siłownie.

Pozdrawiam. #mikrokoksy #dieta #jedzenie #postanowienianoworoczne
WhiteWalter - Styczeń już za chwile. Wiąże się to również z masą postanowień noworocz...

źródło: comment_Z2MWzef3GhrYO6f8spl7IxQQ0JPa2BAc.jpg

Pobierz
  • 152
  • Odpowiedz
@WhiteWalter: mówimy o kromce chleba tostowego czy o toście złożonego z dwóch kromek? chyba bym skończył z głodu jakbym miał zjeśc tylko dwa tosty na kolacje (4 kromki) :/ Kiedyś zjechałem ze 104 na 85 kg trzymając się diety i hardo ćwicząc, dziś też jakoś bym dał radę z dietą, bo owsiankę #!$%@? dalej na śniadnaie, obiad to kochany ryż z kurczakiem i warzywami, jednak problemem jest kolacja, na widok
  • Odpowiedz
@Bsx88: No tak. Ja to samo 180CM.

@dolomity7: Nie miałem rozstępów. Ale podobno nie znikają.

@Tallyn: Plan nie ma znaczenia jeżeli chodzi o efekty, ważne żeby trzymać deficyt/nadwyżkę kaloryczną, i makro ogarniać. Złych treningów nie ma, są tylko błędnie wykonane
  • Odpowiedz
kurrr, 2 lata #!$%@? na siłowni i jedyne do czego doszedłem to 140kg w przysiadzie. czas na sznur, #!$%@? we wszystkim, nawet 6paka nie miałem nigdy. Najwięcej wycisnąłem 92,5kg przy 87kg masy ciała, ehh ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
kurrr, 2 lata #!$%@? na siłowni i jedyne do czego doszedłem to 140kg w przysiadzie. czas na sznur, #!$%@? we wszystkim, nawet 6paka nie miałem nigdy. Najwięcej wycisnąłem 92,5kg przy 87kg masy ciała, ehh ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@SupremePepe: XDDDDD w 3 miesiące ogarnąłem 104kg na klatę przy ~73kg XDDDDDDDDDD (fakt, że to nie były moje początki ćwiczeń, tylko powrót po przerwie)
  • Odpowiedz
@WhiteWalter: akurat nie ma co sie smiac, bo iifym jest serio dobre dla typowych ludzi, wk po prostu #!$%@? po calej linii tlumaczenie tego 'jedz jak chcesz, wygladaj jak chcesz', totalnie to jest #!$%@? i w #!$%@? ludziom sie to zle kojarzy
  • Odpowiedz