Wpis z mikrobloga

Ostatnio nie pykło (chyba zaginęło w morzu mirko), więc ponowię pytanie.

Czy zna ktoś jakieś strony gdzie można grać w gry w turniejach za pieniądze?

Nie interesują mnie gry hazardowe i poker, odpadają też typowo zręcznościowe (typu bilard).
Interesują mnie gry powiedzmy logiczne (bo zawsze będzie element przypadku), karciane, itp.

Oczywiście musza być dopuszczeni do gry też Polacy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Im więcej graczy tym lepiej, interesują mnie jak napisałem turnieje, a nie jeden na jednego i oczywiście gdzie wypłacają pieniadze ;)

PS.
kurr..ale chaotyczne pytanie, ale mam nadzieję, że dość czytelne o co mi chodzi.

#gry #pytanie #pieniadze
  • 11
Aha.


@Wiedmolol: kur..no widzę, że na geniusza trafiłem, który myśli, że istnieje tylko jedyna gra karciana...

Karciane z wykluczeniem pokera...takie trudne?

Najbardziej (chyba) popularne to Pyramid Solitaire (różne odmiany)
@Wiedmolol: Nie, dla mnie poker to też nie hazard (to sport).

Hazard to dla mnie kiedy gramy na automatach, a nie kiedy gramy przeciw człowiekowi i albo jesteś lepszy lub gorszy, w hazardzie grasz przeciw kasynu...

Mam nadzieję, że teraz wszystko jasne

PS.
Widzę, że przeszliśmy do definicji gry karcianej, do hazardu..szybko..a tamten post już usuniety..
@LowcaG: No spoko. Następnym razem proponuję zrobić wpis, że chciałbyś jakiś dobry przepis na barszcz czerwony, a potem się oburzać, że dają ci jakieś dziwne przepisy, bo wg twojej definicji barszcz to nie zupa tylko ciasto i jest zrobione z jabłek. Tak sobie wymyśliłeś.
oj kubusiu


@LowcaG: Nie wiedziałem, że już jesteśmy na etapie pieszczotliwych inwektyw.

Doszukuj się tam jakichkolwiek sprzeczności być sobie nie ubzdurał. Definicja hazardu jest w języku polskim jasna.
@Wiedmolol: Jak będę chciał się posprzeczać o definicję hazardu do na pewno zawołam.
I wtedy podyskutujemy czy np. gra szachy w turnieju za pieniądze to hazard.

A teraz jak nadal pozostaje aktualne, że jeżeli nie znasz tematu to się po prostu nie odzywaj, nie zmarnujesz czasu..i swojego i mojego