Wpis z mikrobloga

Mirki,

poszukuję jubilera w Krakowie, u którego mógłbym nabyć pierścionek zaręczynowy. Sieciówki w popularnej opinii #!$%@?ą się marnym wykonaniem i dużą przebitką, dlatego proszę albo o wyprowadzenie mnie z błędu, albo o polecenie. Budżet jakim dysponuję jest stosunkowo skromny, maksymalnie do dwóch kafli.

#krakow #bizuteria #zareczyny
  • 14
  • Odpowiedz
@ksiak: stosunkowo. Patrząc jak kształtują się ceny w sieciówkach to nie jest dużo ( ͡° ʖ̯ ͡°) Poza tym na różowym się nie oszczędza. Tylko dla różowego, żeby różowy miał co #!$%@?ć na szopingu ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@zavalita: Panie, kup pan pierścionek za tysiąc a za drugi tysiąc kup jakieś dobre bilety lotnicze i zafunduj jej przygodę :) Ciuchy kiedyś wyrzuci, pierścionek schowa a wspomnienia zostaną na zawsze :)
  • Odpowiedz
@JaDamian: tak robię, stąd "maksymalnie". Przewidywałem, że zapłacę około 1500, ale jeżeli miałbym dwieście, trzysta dołożyć za zdecydowanie lepszy towar to bym się nie wahał. Dlatego proszę o polecenie jakiegoś jubilera, który nie ma takiej przebitki. Gdyby nie to, wyłożyłbym dwa i pół w sieciówce i na żadne podróże bym się nie pisał, ale wychodzę z podobnego co Ty założenia.
  • Odpowiedz
@zavalita: Przy rondzie kocmyrzowskim jest spoko jubiler, akurat na zaręczynowe nie patrzyłam, ale obrączki mojej siostrze piękne zrobili, sama noszę od nich bardzo ładny pierścionek :)
  • Odpowiedz
@zavalita: Ja kupowałem u jubilera Pryzmat (lokale na Floriańskiej i Sławkowskiej) i muszę bardzo polecić, złotnik na miejscu, bardzo dobre wykonanie, czekałem około 2 tygodnie. Możesz zmodyfikować dostępne przykładowe warianty wykonania, a nawet przynieść własny wzór, a na ewentualne poprawki czekasz najdalej do następnego dnia. :)
  • Odpowiedz