Wpis z mikrobloga

SIEMA SIESAJOWE ŚWIRY! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W komentarzach wrzucam fotki z wizji lokalnej w sprawie #ewatylman, którą przeprowadziliśmy wspólnie z @insanebelieve na moście, pod mostem i w okolicy trasy przejścia A i E. Jeśli macie pytania, to zadawajcie.

Wizja dotyczyła m.in. umiejscowienia ewentualnego światła pod mostem po drugiej stronie rzeki.

Wołam też @mam_krowy, bo prosił tutaj o to co będzie na tych zdjęciach oraz @davincicode, bo go lubię wołać :D (reszta obserwuje tag chyba:)


#csiwykop
ipanpawel - SIEMA SIESAJOWE ŚWIRY! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W komentarzach wrzucam fotki z wizj...

źródło: comment_pAzUu7ra88DdTSIN0rjaadeJkaPTcNNt.jpg

Pobierz
  • 290
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@insanebelieve: O kurde, może go w tym areszcie chociaż podkarmią :). No rzeczywiście trudno by mu było, chociaż ja to już bym Cię tak odpowiednio chwycił, że...


@lavinka: Tak, już prędzej coś mocniejszego niż latarka.

@escobar: A nasze śledztwo
  • Odpowiedz
@insanebelieve: Problem z mostem jest taki, że z brzegu trudno by ją utopić tak, by ciało spłynęło z prądem. Z góry z kolei trochę mało czasu, ale powiedzmy, że jest to możliwe. Tylko co ciekawe, akurat tej wersji niebieski nie potwierdza tylko bredzi o złażeniu na dół.
  • Odpowiedz
@insanebelieve: wciąż nie wiemy co miała przy sobie dlatego mają problem żeby to znaleść. Choć ostatnio widziałem filmik gdzie typ skacze z mostu wypływa plecami do góry, kolega skacze żeby go uratować także wypływa plecami do góry, smutne
  • Odpowiedz
@mam_krowy: Wskaż o którą latarnię Ci chodzi dokładnie (np. street view lub kropką na mapce, jeśli kilka latarni to numerki). Mam jeszcze kilka zdjęć i może uda mi się zaznaczyć te latarnie.
  • Odpowiedz
W każdym razie teza "wypadku" na etapie spadnięcia z góry mostu jest załatwiona. To musiało być specjalnie, no chyba że ona chciała się sama utopić, a on nie zdążył jej złapać. Ale przecież wtedy niebieski nie odstawiałby tego cyrku, tylko od razu dzwonił po pomoc.
  • Odpowiedz
@sam_gold: a może to faktycznie jakiś świr? Nie znamy go i skoro ma zarzut zabójstwa, to nic nie wiadomo... Skoro normalnie sb pracował w poniedziałek i we wtorek. Wybrał tą wstrętną wodę i mógł ją tam zaciągnąć bez powodu. Śmiechy, radość, wspólne przewracanie się po ulicach, ale swoje i tak zrobił (,)
  • Odpowiedz
@tesoro: Brat Ewy na fb wypowiadał się na temat zrzucenia z mostu. Jeżeli ktoś zrzuciłby ją z mostu to uderzyła by ona w dno i jej ciało podryfowałoby tak długo jak w płucach miałaby powietrze
  • Odpowiedz