Wpis z mikrobloga

SIEMA SIESAJOWE ŚWIRY! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W komentarzach wrzucam fotki z wizji lokalnej w sprawie #ewatylman, którą przeprowadziliśmy wspólnie z @insanebelieve na moście, pod mostem i w okolicy trasy przejścia A i E. Jeśli macie pytania, to zadawajcie.

Wizja dotyczyła m.in. umiejscowienia ewentualnego światła pod mostem po drugiej stronie rzeki.

Wołam też @mam_krowy, bo prosił tutaj o to co będzie na tych zdjęciach oraz @davincicode, bo go lubię wołać :D (reszta obserwuje tag chyba:)


#csiwykop
ipanpawel - SIEMA SIESAJOWE ŚWIRY! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W komentarzach wrzucam fotki z wizj...

źródło: comment_pAzUu7ra88DdTSIN0rjaadeJkaPTcNNt.jpg

Pobierz
  • 290
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tesoro: Możemy, acz znowu - rzeka nie jest bardzo duża i głęboka, nurt mógł ją znieść, ale chyba by ją jednak znaleźli. Tu wszystko rozbija się o brak ciała.
  • Odpowiedz
@i_pan_pawel: @insanebelive: wersja wypadnięcia z mostu możliwa, ale tylko w tym przypadku.
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1019379,title,17-latka-pisala-sms-a-i-wpadla-do-Wisly-Nie-zauwazyla-dziury-w-moscie,wid,17707517,wiadomosc.html?ticaid=1162f0&_ticrsn=5 a skoro nie ma dziury, a w telefonie Ewy bateria padła, możemy uznać tą hipotezę za prawdopodobną w 1% na 100, no chyba, że wyrwała komórkę AdaZiowi i chciała pisać, a on jej wyrywał, ogłuszył...ale też odpada, bo jej tam po prostu w Warcie nie ma.
  • Odpowiedz
@i_pan_pawel, czy byłbyś w stanie nagrać film jak wygląda samochód z perspektywy tej kamery na politechnice, jak wygląda pojedynczy przejeżdżający samochód? To co u Rutkowskiego określili jako biegnącą postać?
  • Odpowiedz
@tesoro: nie wiem, ostatni przeczytałem gdzieś, o jakiś zaburzeniach stanu emocjonalnego, ale ile w tym jest prawdy i jak mogłoby się to mieć faktycznie do zarzutów prokuratury, to ciężko mi się wypowiedzieć
  • Odpowiedz
@escobar: Tak czy siak po obaleniu monitoringu z przystanku i niebieskim o 3:30 na monitoringu, akcja z mostem zrobiła się bardziej prawdopodobna (acz nie wyklucza porwania). Po prostu zrobiło się więcej czasu na wszystko.
  • Odpowiedz
@lavinka: jeśli się nie mylę to zostaje 8 minut (poprawcie mnie jak coś) na logikę nie da rady perfekcyjnie zabić kogoś w 8 minut choc mój emerytowany wuja z kryminalnych myśli inaczej (,)
  • Odpowiedz
@escobar: Bardziej prawdopodobne, że porwano ją (żywą , bądź po zaatakowaniu w furii (zazdrośc)niestety nieżywą- ale to w wypadku drugiego Adama) , a Warta była zmyłą- Ewa tam być i tak nie mogła, bo widać by było ślady przestępstwa.
  • Odpowiedz
@mam_krowy: dla mnie, patrząc na nagranie z konferencji, jest to taki obszar jaki zaznaczyłem czerwonym prostokątem i faktycznie kończy na tej żółtej kresce oznaczonej numer 4 na twoim zdjęciu
  • Odpowiedz
@lavinka: ciągle nie mogę zrozumieć jak za przeproszeniem taki niedoświadczony człowieczek mógł dokonać zabójstwa ze skutkiem ewentualnym w 8 minut i zrobić tak żeby jej ciało nie zostało znalezione? Zawarł pakt z diabłem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@escobar: Zasadniczo łatwiej w 8 minut niż w poprzednie 3. Teraz przynajmniej można założyć, że dali radę dotrzeć na środek mostu (co ponownie komplikuje wszystko). Chyba warto wyjaśnić tajemnicze światło przy moście na dole.
  • Odpowiedz
@escobar: niestety Twój wuja może mieć rację. Mocne popchnięcie do wody. Szamocząca się w wodzie Ewa i mamy zabójstwo doskonałe w 8 min. Tylko przy utonięciu klasycznym jej ciało znaleźliby bardzo szybko. Góra kilkaset metrów od miejsca utopienia.
  • Odpowiedz