Wpis z mikrobloga

SIEMA SIESAJOWE ŚWIRY! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W komentarzach wrzucam fotki z wizji lokalnej w sprawie #ewatylman, którą przeprowadziliśmy wspólnie z @insanebelieve na moście, pod mostem i w okolicy trasy przejścia A i E. Jeśli macie pytania, to zadawajcie.

Wizja dotyczyła m.in. umiejscowienia ewentualnego światła pod mostem po drugiej stronie rzeki.

Wołam też @mam_krowy, bo prosił tutaj o to co będzie na tych zdjęciach oraz @davincicode, bo go lubię wołać :D (reszta obserwuje tag chyba:)


#csiwykop
ipanpawel - SIEMA SIESAJOWE ŚWIRY! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W komentarzach wrzucam fotki z wizj...

źródło: comment_pAzUu7ra88DdTSIN0rjaadeJkaPTcNNt.jpg

Pobierz
  • 290
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@i_pan_pawel: @lavinka: Dziś rozmawiałem z moim wujkiem policjantem ze starej daty na temat ET, to wyśmiał to co się dzieje. A dlaczego? Wytłumaczył mi to tak że eksperci z policji nie mogą sobie poradzić z 20 latkiem, wuja nie raz mial twardziela który płakał mu na przesłuchaniu, ale żeby z wojewódzkiej nie mogli sobie poradzić z typem który zmienia co chwile zeznania to śmiech z całych organów którzy
  • Odpowiedz
@i_pan_pawel: Tak, powtórka eksperymentu jak biegnie ze schodków- filmik, do tego mierzyc czas( tylko nie za szybko-tak w miarę bezpiecznie). Można też znaleźć statystę lub statystkę jako punkcik podbiegający lub ktoś na rowerze, hulajnodze.P.S. Moje uszanowanie, że nawet w święta ciężko pracujecie i to w ramach wolontariatu usilnie dążąc do prawdy i obalając fakty, które są mitami w pewnej gazecie. ..a zdjęcia takie łądne, ciepłe...niemalże świąteczne.
  • Odpowiedz
@fl4izdn4g: Ja mam ten problem, że dla odmiany nie siedzę na fb i przez to o wszystkim dowiaduję się za późno. 3:30 to realny czas opuszczenia tego miejsca. To zwiększa prawdopodobieństwo "przypadkiem się potknąłem i tak o mi Ewa za burtę wypadła".
  • Odpowiedz
@sam_gold: Ale żeby to mógł zrobić, powinna być nieprzytomna, bo inaczej by się musiała jakoś bronić. Pewnie najpierw ogłuszył, a potem wyrzucił (nadal nie znamy motywu).
  • Odpowiedz
@lavinka: no nie bardzo, podniesienie 60kg na wyskość 150cm raczej przekraczałoby jego możliwości, natomiast chwycenie za nogi i przerzucenie przez barierkę byłoby znacznie łatwiejsze.
  • Odpowiedz
Ale tym razem z "ogłuszenie, albo popchnięcie, zaciągnięcie", więc nie wiem czy się piszesz :P


@insanebelieve: wystarczy 2 razy wolniejsze podejscie do potencjalnego miejsca, gdzie moglby stac samochod np. przy parkingu. Tak, by zbadać czy możnaby ją tam zaciągnąć gdzieś/ z tego co pamiętam pozniej padla deszcz, wiec slady i tak bylyby zamazane.. i zastanowienie sie -gdzie moznaby najlepiej postawic w tych rejonach samochod,zeby w miarę nie rzucac sie w
  • Odpowiedz
@escobar: W takim razie pewnie masz rację :) Wypowiadałam się z perspektywy zakładającej dosłowne podniesienie jej i wyrzucenie, aczkolwiek wciąż nie widzę tu sensu w wersji z utonięciem, biorąc pod uwagę brak motywu, ciała i rzeczy osobistych.
  • Odpowiedz