Wpis z mikrobloga

SIEMA SIESAJOWE ŚWIRY! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W komentarzach wrzucam fotki z wizji lokalnej w sprawie #ewatylman, którą przeprowadziliśmy wspólnie z @insanebelieve na moście, pod mostem i w okolicy trasy przejścia A i E. Jeśli macie pytania, to zadawajcie.

Wizja dotyczyła m.in. umiejscowienia ewentualnego światła pod mostem po drugiej stronie rzeki.

Wołam też @mam_krowy, bo prosił tutaj o to co będzie na tych zdjęciach oraz @davincicode, bo go lubię wołać :D (reszta obserwuje tag chyba:)


#csiwykop
ipanpawel - SIEMA SIESAJOWE ŚWIRY! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W komentarzach wrzucam fotki z wizj...

źródło: comment_pAzUu7ra88DdTSIN0rjaadeJkaPTcNNt.jpg

Pobierz
  • 290
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@taktoto: czytałem trochę o amnezji wywołanej alkoholem i wg tych artykułów taka amnezja jest możliwa, ale najczęściej zdarza się u alkoholików. Częściowe zaniki pamięci (pamięć fragmentaryczna) mogą występować u osób, które zdecydowanie przesadziły z alkoholem.
  • Odpowiedz
@tesoro: nie wierzę w porwanie, bo jeśli byłoby przypadkowe, to by powiedział o tym od razu, a zamierzone nie mogło być bo ta ewa nie wiedziała sama czy przyjdzie na tą imprezę
  • Odpowiedz
@fl4izdn4g: jako doświadczony w tym temacie uważam że nie jest możliwe utracenia pamięci w najważniejszym momencie kiedy cokolwiek sie dzieje! a czemu? bo przeżyłem tragedie na swej skórze będąc ledwo przytomny!!!!!
  • Odpowiedz
@i_pan_pawel: Czyli wychodzi że te latarnie są niewiele wyżej niż te na moście. Trochę to nie pasuje do tego monitoringu. Moja teoria jest inwalidą. :/ Wiesz może w takim razie co to za grupa świateł(zielony obszar)?

@insanebelieve: Tak. To światło pod mostem z konferencji Rutka jest porównywalne z tymi na moście. Dużo bardziej wyraźne niż z Twojego telefonu.
  • Odpowiedz
@fl4izdn4g: tak. Tam się dowiedziała ,że będzie ta impreza integracyjna dla ludzi z tamtego Rossmanna bodajże, gdzie wcześniej pracowała i chciała się na nią załapać ;) Wiedziała, że pójdzie i Adaś od soboty też o tym wiedział
  • Odpowiedz
@fl4izdn4g: tak, była dorobić sobie w starym salonie, w którym pracowała wcześniej i tam ją zaprosili na tą imprezę integracyjną w klubie bilardowym, przy czym ona powiedziała, że nie wie czy przyjdzie.
  • Odpowiedz
@fl4izdn4g: teraz to doczytałem, nie bój się z mojej strony ten syndrom nie pójdzie w dal, jesteśmy ludźmi możemy się mylić, dlatego nie chciałem ujawniać tego co wiem na forum publicznym, będę wiedział na 100%, powiem ;) pozdro mordo
  • Odpowiedz