Wpis z mikrobloga

SIEMA SIESAJOWE ŚWIRY! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W komentarzach wrzucam fotki z wizji lokalnej w sprawie #ewatylman, którą przeprowadziliśmy wspólnie z @insanebelieve na moście, pod mostem i w okolicy trasy przejścia A i E. Jeśli macie pytania, to zadawajcie.

Wizja dotyczyła m.in. umiejscowienia ewentualnego światła pod mostem po drugiej stronie rzeki.

Wołam też @mam_krowy, bo prosił tutaj o to co będzie na tych zdjęciach oraz @davincicode, bo go lubię wołać :D (reszta obserwuje tag chyba:)


#csiwykop
ipanpawel - SIEMA SIESAJOWE ŚWIRY! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W komentarzach wrzucam fotki z wizj...

źródło: comment_pAzUu7ra88DdTSIN0rjaadeJkaPTcNNt.jpg

Pobierz
  • 290
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@taksepacze: na moją głowę to na moście bym złapał za nogi i przerzucił przez barierkę także cześć i c--j, tak samo jak spadł bob budowniczy z mostu Wrocław @lavinka:

@fl4izdn4g: możliwe, wuja jest były kryminalny więc wie o co chodzi ponad 40 lat doświadczenia, ale póki co śmieje sie z sledczych z poznania mowiąc że to chłopaki po 25 lat i nie wiedza co dalej dlatego
  • Odpowiedz
czy ktoś może potwierdzić, że znikające światło (to które przypominało komórkę lub reflektor samochodu) to był czas 3:22. Bo zdawało mi się, że było to później
  • Odpowiedz
@tesoro: na pewno jest głupi, bo ściemniając o amnezji nie pomyślał o kamerach i bilingach, mógł się trzymać wersji o nieszczęśliwym wypadku, to ten poszedł nad rzekę i zaczął im pokazywać co i jak się stało, a to przecież kupy się nie trzyma.
  • Odpowiedz
@escobar: przerzucenie przez barierkę mogłoby spowodować, że ciała nie odnaleziono, ponieważ tak jak już wcześniej wspominałem mogło ono przedryfować spory kawałek. Powietrze w płucach itp. Jeżeli przyjąć dane podawane przez tę ekipę od sonaru to według szacunkowych obliczeń i tego że woda w płucach cały czas zalegała to ciało mogło opuścić granice Poznania w ciągu 24h.

Jakie byłyby kolejne kroki Twojego wujka oprócz przyciśnięcia niebieskiego?
  • Odpowiedz
@sam_gold: W linku zaznaczyłem w białym okręgu pierwszą bądź drugą podporę. Jest to już poza obszarem Twojego czerwonego prostokąta. Poza tym policz latarnie na screenie z nagrania i porównaj z ilością w czerwonym prostokącie.
  • Odpowiedz
@mam_krowy @kozborn Jeżeli założyć, że ten czas jest prawdziwy i to, że ten migający punkt to telefon komórkowy. To należałoby wziąć pod uwagę udział osób trzecich. O 3:30 Adam Z. zarejestrowany jest na monitoringu ze Wstęgi.
  • Odpowiedz
@sam_gold: myślę że on mógł być świadkiem, bo chyba każdy wie że jest obserwowany przez kamery... choć mu się udało bo czarny punkt....

@fl4izdn4g: nic, po prostu wyśmiał teraźniejszy wydział śledczy.... cokolwiek powiedział więcej pozostawię to sobie. Powiem tylko tyle że nie myśli że jest ona w warcie.
  • Odpowiedz