Wpis z mikrobloga

SIEMA SIESAJOWE ŚWIRY! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W komentarzach wrzucam fotki z wizji lokalnej w sprawie #ewatylman, którą przeprowadziliśmy wspólnie z @insanebelieve na moście, pod mostem i w okolicy trasy przejścia A i E. Jeśli macie pytania, to zadawajcie.

Wizja dotyczyła m.in. umiejscowienia ewentualnego światła pod mostem po drugiej stronie rzeki.

Wołam też @mam_krowy, bo prosił tutaj o to co będzie na tych zdjęciach oraz @davincicode, bo go lubię wołać :D (reszta obserwuje tag chyba:)


#csiwykop
źródło: comment_pAzUu7ra88DdTSIN0rjaadeJkaPTcNNt.jpg
  • 290
@insanebelieve: Masz rację ale nocą ten most przygasa z tego co mówili ludzie z Poznania. I tak zgadzam się, że wysokość tego punktu w stosunku do oświetlenia mostu jest zagadkowa. Stąd zresztą moje silne zainteresowanie nim.

@CzykiBeng: Może być jaki i skuter również. Wykluczyłem takie środki transportu z racji -4 stopni na zewnątrz tego dnia.
@mam_krowy: @insanebelieve: Była kiedyś o tym mowa, w to miejsce nie trzeba zjeżdżać bezpośrednio przy moście, można podjechać od sąsiedniego. Tylko już niestety nie pamiętam od której strony. A co do samego niebieskiego, pamiętajmy, ze idąc w kierunku mostu sprawiał wrażenie zupełnie naprutego, a 10 minut później szedł zupełnie trzeźwym krokiem i bez problemu do kogoś zadzwonił. Raczej nie doznaje się w takim stanie amnezji.
@insanebelieve: Ja to napisałam raczej w tym sensie, że jak się mocniej zastanowić, to każdy człowiek był w sytuacji w jakiś sposób ryzykownej. Albo wracał sam do domu o nieludzkiej porze, albo łaził po ciemku po krzakach na jakimś zadupiu (bawię się w geocaching, łazi się w naprawdę dziwnych miejscach czasem), albo pił w towarzystwie mało zaufanych ludzi (to trzecie akurat mi się nie zdarza).