Wpis z mikrobloga

Miraski, pytanie z #telefony Huawei P8 jest dalej najlepszy w cenie do 1.6 k? Szukam jakiegoś smartfona na androidzie do tej ceny
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wiadrodziej: Zależy jakie masz wymagania, na pewno jest to bardzo dobra słuchawka, ale ma też swoje wady. Jeśli rozpatrujesz używane to możesz w tej cenie znaleźć LG G4 lub galaxy S6, które ogólnie prezentują się chyba trochę lepiej. Jak masz jakieś pytania do P8 to pisz.
  • Odpowiedz
  • 0
@Robertt240: szukam nowego, bo interesuje mnie kupno na raty. W tej cenie nie mogłem znaleźć nic innego.

Zależy mi na niezacinajacym się telefonie z dobrym aparatem. Aktualnie mam htc m7. Pytanie czy warto kupić tego p8
  • Odpowiedz
@Wiadrodziej: Szybkość działania jest bardzo dobra, co do płynności to wygląda to średnio (link), np w sklepie play lub w aplikacji street view przewijanie klatkuje, ale nie jestem pewien czy factory reset tego nie rozwiąże, bo część użytkowników nie ma tego problemu. Co do aparatu to jest świetny, najwyższa półka jeśli chodzi o telefony.
  • Odpowiedz
@Wiadrodziej: Śmieci żadnych nie ma, ale od razu pojawia się aktualizacja i po aktualizacji zaleca się factory reset, co u mnie nie zostało zrobione, ale aż tak to nie przeszkadza, chyba, że ktoś jest na takie rzeczy uczulony.
  • Odpowiedz