Wpis z mikrobloga

Jako, że dziś pierwszy dzień wolnego. A prezenty i choinkę już kupiłem. To od 1.5h jeżdżę po mieście i w ciężkich miejscach gdzie wiem, że jedno auto na 5 minut wyjeżdża, przypuszczam i zmniejszam korki. Potem runda na rondzie co by mojego pasa nie blokować i znowu. To ja. Wasz świąteczny wybawca.
#swieta #samochody #ruchuliczny
Pobierz WolfSky - Jako, że dziś pierwszy dzień wolnego. A prezenty i choinkę już kupiłem. To ...
źródło: comment_nudzmu2rmD8EGJiCHGcvN5fikrjmgRFD.jpg
  • 11
@WolfSky: właściwie to ten oryginalny gest podziękowania to było migacz w lewo migacz w prawo migacz w lewo (lub odwrotnie) ale pieprzyć tam, my polaki walimi awaryjkami bo łatwiej nie? :D A miganie awaryjnymi na drodze oznaczają niebezpieczną sytuację przed nami, np na korek na drodze szybkiego ruchu - ty zwalniasz i infornujesz ziomeczków z tyłu, żeby nie #!$%@? ;)
@WolfSky: Wczoraj stałem na przystanku sam i czekałem na swój autobus, wtem widzę, że jakiś jedzie, ale za szybko na mój. Machnąłem gościowi, żeby jechał dalej, że ja na inny czekam, gość dał mi długimi po oczach. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mały gest, a cieszy. Zanim w tym 20 letnim pudle by się zatrzymał, obniżył podłogę, otworzył drzwi i powtórzył kolejność to by trochę minęło, a tak