Wpis z mikrobloga

Mirki, dziś oficjalnie zwolniłem się ze swojej #pracbaza #it.
Z jednej strony #smutnazaba, a z drugiej #czujedobrzeczlowiek.
Rok czasu, masa doświadczeń, raczej pozytywnych, a z drugiej stanąłem w miejscu i przestałem się rozwijać. Teraz zmiana branży, żeby szybko uporządkować sprawy osobiste, a później powrót do IT. Żal tylko, że szefostwo pomimo zapewnień, że jestem cennym pracownikiem i będzie brakowało mojej osoby, nie próbowali mnie zatrzymać.
Dajcie kilka plusów na pocieszenie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 7
@m00n: od początku zamiarem było odejście, mam jeszcze kilka powodów dla których podjąłem decyzję, lecz kiedy szef wspomniał w zeszłym tyogdniu, że może konkretnie podwyższy mi pensje to był bym gotów zostać
@rlshd: No to nie ma co żałować :) ja kiedyś pewnie też pracę zmienię ale na razie korzenie zapuściłem, dokształcam się na własną rękę bo w pracy też już się nie rozwijam, jednak perspektywa pracy w korpo mnie przeraża.
@m00n: na całe szczęście nie jestem, nie byłem i mam nadzieję, że nigdy nie będę #korposzczury pomimo tego, że niesie to za sobą parę profitów, to jednak ponglish i czelendżowanie targetów nie jest moim marzeniem ( ͡º ͜ʖ͡º)

Zresztą rodzina i znajomi teraz mówią, że każda zmiana niesie za sobą coś pozytywnego i tego będę się trzymał. W nowy rok wchodzę jako zupełnia inna osoba, w