Wpis z mikrobloga

Nowe pesowe demotki się kręcą w sieci. Tym razem ktoś podłapał temat zakupu przez PKP Cargo Siemens Vectronów.
Najbardziej żydowskie z żydowskich żydolopojazdów szynowych jakie mogą zniszczyć wielkom polskeł. (òóˇ)
szwab szwab zdrajcy narodu nonopnop ʕʔ
Wygląda to po mojemu tak, czytamy demotka:

Polska kupiła 10 koszernych lokomotyw Siemens Vietcong zaprogramowanych na nuklearną zagładę wielkiej polski pszemysuowej i przemysłowego komunizmu serwowanego przez pesiarnie.

Podczas gdy Gesa Pama wielkiej polskiej produkcji największa lokomotywa chwały z zachodnich części jest znanom, kupowanom i lubianom lokomotywom przez przewoźników w całej Europie i na Madagaskarze.

Teraz jak Max Kolonko moja ocena tego jest taka:
Już nie wspominając, że została w tym niedorozwiniętym demotku podana zła liczba zakupionych elektrowozów, to co mają wspólnego uogólnieni "Polacy" a PKP Cargo? W Polsce jest tylu polskich przewoźników towarowych. Który kupił? Gdzie to sprecyzowałeś? A jak już, to zabronisz mu kupować co chce bolszewiku jeden z drugim? Może Polacy zrzutkę na lokomotywy sobie zrobili? To źle? Jak kupujesz sobie BMW kałmuku hipokryto albo Golfa jeden z drugim to wielki patriotyzm? Czemu nie kupisz sobie wielkiego poloneza?
Czy może przewoźnik sobie kupił sprawdzone maszyny, a nie jakiegoś bubla, który stanął raz na jakiś targach i sobie panowie w garniturach z zachodu na niego spojrzeli i no fajne fajne, gratulacje, elo.
Dobra, wracając do oceny.
Serwis Demotywatory powinien zbanować upload zawartości pochodzącej od bydgoskich ISP i numerów IP z tych rejonów.
W sumie jakoś nie wierzę, że tacy typowi, internetowi Janusze polskiego patriotyzmu lub bolszewizmu gospodarczego "kupuj polskie albo pawiak" wiedzieliby o jakimś zakupie na kolei towarowej i na siłę forsowaliby to jako zbrodnia wojenna przeciwko ludności cywilnej. To jest oczywiście jak wszyscy poinformowani ludzie wiemy puszczany sabotażowy gównocontent do wywołania bólu dupy u malkontenckich polaczków, patriotów za pięć dwunasta, wzniecany przez pesuchów roboli, agentów czy to z siedziby czy z ortodoksów pracowniczych z ich domów, albo ich biednych rodzin "KUPCIE GAMĘ BO MIREK NIE BĘDZIE MIAŁ CZEGO SKŁADAĆ" i oczywiście to jest później powielane przez wyżej wymienionych malkontenckich Januszy patriotyzmu i bolszewizmu gospodarczego. A jak jacyś narodowcy podłapią temat, to już jest kaplica, bo klapki na oczach, tytan w głowie i 3kilo ołowiu.
Ból dupki pesiarskich nopowców jak zwykle, że nie udało się wcisnąć komuś gówna i w Polsce PRÓBUJE SIĘ stawiać na jakość, bo przecież Shinkanseny Japońskie som spesy ne? Papowuz BigBoy przecie pesa skuadaua ne? Taka tradycja.
Dobra, to ja lecę i zostawiam
[Link do demotka z dodatkowym chromosomem]
https://scontent-arn2-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xaf1/v/t1.0-9/1935465_1695266697386346_4651664557827297280_n.jpg?oh=79d2a70ded4e9209219433a881c0b68b&oe=57070F0A
Smacznego.
#kolej #pkp #narodowypesjanizm #wielkapesanarodowa #polska
  • 7
@dixvi: Ja natomiast wykonałem telefon do słowackich narodowców ws. informacji o groźbie zniszczenia wspaniałych, nowych, sprawdzonych Skód od braci Czechów. Mam nadzieję, że powstaną u nich demotki społecznego oburzenia po słowacku, które zlinczują szwabskiego najeźdźcę, jego produkty i pogrążą tego zdradzieckiego słowackiego przewoźnika w Norymberdze.
PafawagusCentauris - @dixvi: Ja natomiast wykonałem telefon do słowackich narodowców ...

źródło: comment_Cvn0tM4ln1himSE9pFn08uTvAo4Pte8q.jpg

Pobierz