Wpis z mikrobloga

Słuchajcie Mirki bedzie to dobre #coolstory z serii #prezenty, muszę się wam pochwalić jaki prezent kupiłem żonie na gwiazdkę, ona o tym nie wie i ma być to wielka wielka niespodzianka, otóż ostatnio bardzo dużo oszczędzałem i ciągle mówiłem, że nie mam pieniędzy i żona ciągle robiła o to mi jazdy, często nie było mnie w domu bo miałem drugą pracę i też miałem przechlapane. No więc tak naprawdę oszczędzałem i dużo pracowałem i za te wszystkie pieniądze kupiłem prezent, małą działkę z małym przytulnym domkiem w górach, pod Zakopanem. Zabieram tam żonę w pierwszy dzień świąt, wiem, że zawsze o tym marzyła i spełniłem jej wielkie marzenie :) Codziennie prosi mnie abym powiedział, co dla niej mam itp itd, mam nadzieję, że będzie skakać z radości :)

  • 29
  • Odpowiedz
@Drakalen: @PyraPrzeznaczenia: żona aktualnie siedzi przy kompie więc nie wiem kiedy mogę spodziewać się odwetu, narazie zachowuje się normalnie więc chyba jeszcze tego nie przeczytała ale jak zaczynam więcej pisać i uśmiechać się do laptopa to zawsze pyta z kim pisze i co mnie tak bawi a jak nie odpowiadam to widzę, że zaczyna się #inwigilacja :D
  • Odpowiedz