Wpis z mikrobloga

#banki #kontabankowe #pieniadze #finanse #ekonomia
Gdzie polecacie konto bankowe, jako swoje osobiste?
Obecnie mam PKO BP i dostałem obuchem w głowę. Po 3 latach wpływów rzędu 300 tysięcy rocznie z tytułu DG, nie chcą mi dać kredytu na 10 tysięcy, bo "system odrzuca", a mam konto Aurum (vipowskie). Przykładowo, Getin, odpalił mi kredyt bez żadnych pytań, na 20 tysięcy, a nie mam tam nawet konta.
Mbank? Troszkę badziewny ten interfejs, ale pewnie nie traktują tak klientów, którzy mają takie obroty.
Proszę nie podawać żadnego wbk, santanderów czy CA, nie interesują mnie banki gospodarek podupadłych ;)
  • 7
@Nort: alior? hmm nie wiem, mam firmówkę w dużym aliorze i zdzierusy rąbią 25zł miesięcznie opłat :D na razie mam to gdzieś, jak wpiszą do KRD lub się odezwą to ich spłacę ^^
@Wiktor426: o, coś nowego ;) jak obsługa? zależy mi na najwyższym poziomie supportu, telefon, dostęp przez internet, jak najmniejsza ilość działań w placówce, oferty specjalne "za obrót" :)
o


@Wiktor426:

"Aby nie płacić za prowadzenie konta wystarczy spełnić jeden z dwóch warunków:
utrzymywać średnie miesięczne saldo środków poziomie wysokości min. 30 000 zł miesięcznie (na koncie osobistym, oszczędnościowym, lokacie, inwestycjach lub ubezpieczeniach).
zasilająć konto osobiste wynagrodzeniem lub sumą wpływów w wysokości min. 5000 zł miesięcznie i posiadać min. jeden wybrany produkt kredytowy (karta kredytowa, pożyczka gotówkowa, linia kredytowa lub kredyt hipoteczny)."

Dla citipriority ;) tylko, co dostaję w zamian,