Wpis z mikrobloga

#csgo #csgotrade #allegro

Drogie Mirki.

Ostatnio wstawiałem tutaj trade mojej kosy, niestety jakiś troll kliknął przycisk KUP TERAZ, podał nieprawidłowe dane, po czym olał całą sprawę, i tak straciłem kilka dni czekając na wpłatę...

Jeżeli ktoś jest chętny na zakup tej kosy ( święta tuż tuż , a kasy ni ma), to prosiłbym o napisanie tutaj w komentarzu, wtedy wystawie na nowo ofertę. Cena taka sama jak na poprzedniej aukcji:

Link:

http://allegro.pl/noz-motylkowy-urban-masked-field-tested-widok-mw-i5868618358.html

Pozdro ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 4
  • Odpowiedz
  • 0
@mikiel: zamówilem 3 lata temu u tej Paniusi klatkę, bo była mi pilnie potrzebna (kupilem papuge Nimfe) a w domu mialem tylko maly transporter wiec dluzsze trzymanie zwierzaka w takim ciasnym pomieszczeniu nie wchodzi w grę. Po kilku dniach paniusia odpisala mi, ze niestety klatki o tych wymiarach nie ma juz na stanie i bede musial poczekac okolo miesiąca na dostawe... Logiczne jest ze nie bede dusil papugi przez miesiac
  • Odpowiedz
@vinderlan: osobiście w życiu bym nie kupił kosy od gościa co ma zero komentarzy, a ty masz -1... Załóż sobie lepiej nowe konto, żeby być na zero :)
  • Odpowiedz