Wpis z mikrobloga

@pcmasterrace: co to za mag bez czarów ( ͡° ͜ʖ ͡°) bez fali nie mam czyszczenia stołu, kula ognia tez się przydaje do pozbycia sie zbyt silnych minionych, a portal moze czasem dac cos ciekawego, a na co ty byś wymienił?
@Aleanrahel: wiadomo, w każdej grze tak jest, trzeba zmienić język na angielski, wtedy się staje pro graczem
@pjootr93: wywal medibota, 1 fale ognia, wrzuć cogmastera/mecha 2/1 za 1 many
Masz za dużo 4 dropów, więc trzeba będzie obciąć jednego mech yeti. Możesz wrzucić uczennice? 3/2 obniża koszty zaklęć, no i 1 mana 1/3 dopak za za zaklęcia.

-1medibot
-1flamestrike
-1mech yeti
-1rozpylacz sadzy
-1sowa
+2cogmaster/+2mech2/1
+1spidertank
+2uczennica

Cokolwiek byś nie robił to nie słuchaj pcmasterrace, totalnie z dupy porady.
@pjootr93: nie o to chodzi. Po prostu ja grałem po angielsku od początku i tak mi zostało. A teraz jak widzę polskie nazwy, to pojawia mi się uśmiech na twarzy, bo tłumacze często mieli ciężki orzech do zgryzienia. Nie wiem dlaczego jesteś tak negatywnie nastawiony do innych.
@pjootr93:
do wywalenia na pewno
rozpylacz sadzy
healbot
2x flamestrike

do wrzucenia
2x cogmaster/1x cogmaster, 1x clockwork
2x sorcerers appretience albo 1x appretience 1x spidertank

przydałby się jakiś finisher. Jak nie masz antonidasa to mozesz wrzucić pyroblasta, albo dorzuć jakiegoś dużego dropa może być ten mech 5/5 co daje +1/+1
Ja bym wywalil fale, kule i portal (za dużo rng) i wymienił na stronników. Nie wiem co masz w talii, wiec nie wiem na jakich :p bez tych czarów można wywalić tez lazurowego u dać czar na dobór kart


@pcmasterrace: Zgodzę się tylko z wyrzuceniem jednej fali - w mech magu nie jest aż tak potrzebna, choć mi się czasem przydawała. Kula ognia to jedna z niewielu kart, które mogą posłużyć