Wpis z mikrobloga

Wykopowicze,

wczoraj przez cały dzień śledziliśmy Wasze komentarze dotyczące nowego playera. Część z nich pochwalała zmianę odtwarzacza, część dotyczyła problemów z odtwarzaniem filmów, które się u Was pojawiają. Jednak nie ma co ukrywać, że zdecydowana większość z Was nie pochwalała wprowadzonej zmiany. Dlatego też po przeanalizowaniu tematu podjęliśmy decyzję, która będzie (mamy nadzieję) pewnym kompromisem w tej sprawie.

1. Nowy player nie zniknie z Wykopu.
2. Dołożona zostanie opcja pozwalająca wybrać, z którego playera chcecie korzystać (stary/nowy)

Akceptujecie takie rozwiązanie?

Edit: link do informacji o możliwości wyłączenia playera




#wykop #aferaodtwarzaczowa #oswiadczenie #afera #youtube
  • 434
  • Odpowiedz
Część z nich pochwalała zmianę odtwarzacza,

Coooooooooooooooo xD pokażcie jeden taki komentarz od użytkownika który nie sie


@printf: a ja jeden widziałem :D laska pisała ze sie wyswietlaja jakies powiadomienia co na oryginalnym nie było. ale to jeden przpadek
  • Odpowiedz
nowe funkcjonalności pojawiały się co tydzień


@Ginden: Obecnie nowe funkcjonalności się nie pojawiają (i przez jakiś czas nie będą się pojawiały) bo przepisywany i porządkowany jest kod serwisu. To nie jest zadanie, które można wykonać w miesiąc - tym bardziej przy tak rozbudowanej strukturze. Zmiany te nie są zauważalne jeszcze dla użytkownika, ale są konieczne do wprowadzenia jeśli chcemy dalej rozwijać serwis. Jeżeli planujemy w przyszłości poprawiać czarne listy, wyszukiwarkę, popracować
  • Odpowiedz
Co to za bug, gdy raz na jakiś czas na Mirko, czasami również na głównej, czasem w Wykopalisku część linków robi się kilkukrotnie większa?

@Imago91: Pierwszy raz słyszymy o takim problemie. Podeślij nam screeny jeśli to zauważysz, ok?

@wykop a myślałem, że to coś z moją przeglądarka, a jednak inni też to mają. Po odświeżeniu strony czcionka się powiększa kilka razy
  • Odpowiedz
Obecnie nowe funkcjonalności się nie pojawiają

bo przepisywany i porządkowany jest kod serwisu. To nie jest zadanie, które można wykonać w miesiąc - tym bardziej przy tak rozbudowanej strukturze


@wykop: to kiedy cos będzie mniej więcej? bo pisaliście że będziecie pytać o zmiany tagów na początku nowego roku
  • Odpowiedz
Co to za bug, gdy raz na jakiś czas na Mirko, czasami również na głównej, czasem w Wykopalisku część linków robi się kilkukrotnie większa?

@Imago91: Pierwszy raz słyszymy o takim problemie. Podeślij nam screeny jeśli to zauważysz, ok?


@wykop: Ja też tak mam
  • Odpowiedz
@wykop

A nowy player to gówno, bo jak coś jest z YT to chcę mieć dostęp do tych opcji. Co mam #!$%@? zrobić jak chcę zalinkować komuś ten filmik, dodać do ulubionych, zobaczyć inne filmy autora? Pisać każdorazowo do OPa?


  • Odpowiedz