Wpis z mikrobloga

Wykopowicze,

wczoraj przez cały dzień śledziliśmy Wasze komentarze dotyczące nowego playera. Część z nich pochwalała zmianę odtwarzacza, część dotyczyła problemów z odtwarzaniem filmów, które się u Was pojawiają. Jednak nie ma co ukrywać, że zdecydowana większość z Was nie pochwalała wprowadzonej zmiany. Dlatego też po przeanalizowaniu tematu podjęliśmy decyzję, która będzie (mamy nadzieję) pewnym kompromisem w tej sprawie.

1. Nowy player nie zniknie z Wykopu.
2. Dołożona zostanie opcja pozwalająca wybrać, z którego playera chcecie korzystać (stary/nowy)

Akceptujecie takie rozwiązanie?

Edit: link do informacji o możliwości wyłączenia playera




#wykop #aferaodtwarzaczowa #oswiadczenie #afera #youtube
  • 434
  • Odpowiedz
@wykop: o na Chrystka jak rakłem

2. Dołożona zostanie opcja pozwalająca wybrać, z którego playera chcecie korzystać

Jaki będziecie mieli profit skoro większość będzie korzystała ze starego playera XD? I jestem ciekaw ilu używających nowego (który już kiedyś był narzucony i został zdjęty bo się ziemia rozstąpiła pod dupą XD) plejera będzie i tak używało adblocka.... No rogale ze zboża i #!$%@? dolany płyną z nieba jak socjal w Niemczech....
No
  • Odpowiedz
Co to za bug, gdy raz na jakiś czas na Mirko, czasami również na głównej, czasem w Wykopalisku część linków robi się kilkukrotnie większa?

@Imago91: Pierwszy raz słyszymy o takim problemie. Podeślij nam screeny jeśli to zauważysz, ok?


@wykop: Mam tak na Vivaldi w Beta 2(Możecie sobie sprawdzić który to bulid chromiuma:P). Problem jest z ustawieniem font-size dla elementu , nie zawsze łapie.
  • Odpowiedz
@HetmanPolnyKoronny: To proste - jadą z polityką faktów dokonanych, robią co sami chcą, innych totalnie w dupie mają, zmienią to co im pasuje i czekają reakcji
JAk się okazało ze afera się rozkręca i ze na tym stracą to sie wycofują albo modyfikują zmiany, ale jakby była cisza to by zostało
Inna sprawa to tak a ze sie wykop skompromtował w innych mediach elektroncznych oraz to ze się kompromituje raz po
  • Odpowiedz
Dlaczego jakiekolwiek komentarze do tej zmiany z waszej strony zaczynają się gdy rozkręca się afera na głównej i fala żali na mirko?

@HetmanPolnyKoronny: Odpowiedź jest prosta - administracja od dawna ma użytkowników gdzieś, bo wie, że można ich #!$%@?ć, ale nie mają dokąd iść.
Jak strims się rozwijał, a administrator był jeszcze w miarę zrównoważony, to nowe funkcjonalności pojawiały się co tydzień.
  • Odpowiedz
Jaki będziecie mieli profit skoro większość będzie korzystała ze starego playera XD? I jestem ciekaw ilu używających nowego (który już kiedyś był narzucony i został zdjęty bo się ziemia rozstąpiła pod dupą XD) plejera będzie i tak używało adblocka.... No rogale ze zboża i #!$%@? dolany płyną z nieba jak socjal w Niemczech.... No mistrzowskie posunięcie, serio! Zapiszcie się na jakieś turniej w pokera bo nikt tak dawno głupa nie rżnął jak
  • Odpowiedz
@wykop:

Obecnie nie została podjęta jeszcze decyzja o tym. Ale nawet jeśli nowy, to wybór zmiany odtwarzacza będzie jednorazowy, nie będziesz musiał stale się przełączać, więc nie powinno Cię to denerwować.


Tylko, ze uzytkownik nie bedzie w ogole wiedzial, ze moze sobie zmienic nienormalny odtwarzacz na normalny, tak jak teraz nie wie, ze ma domyslnie zablokowana polityke. Ech wy i te wasze durne pomysly. Kiedy w koncu na wasze miejsce zatrudnia
  • Odpowiedz
3. Czasami bywa tak że po starcie filmu dźwięk leci, rozsuwa się cały wypis (miejsce na obraz) i gra tylko dźwięk, a obrazu jak nie było tak i nie ma, jest tylko tło wykopu.

System win10x64 przeglądarka firefox 43.0.1, nie sprawdzałem na innych przeglądarkach bo nie posiadam.


@kurokaeru: @wykop: Mam dokładnie to samo. FF43.0, Win10, z dodatków do FF istotnych: h264ify
  • Odpowiedz
Część z nich pochwalała zmianę odtwarzacza,


@wykop: Coooooooooooooooo xD pokażcie jeden taki komentarz od użytkownika który nie siedzi z wami w biurze xD
  • Odpowiedz
@wykop:

Jeżeli pojawiły się u Ciebie problemy z odtwarzaniem filmów, to daj nam znać co nie działa (jaka przeglądarka (nazwa/wersja), jaki system, jakie dodatki i czy na innych przeglądarkach też Ci się tak dzieje? Będziemy bardzo wdzięczni za wszystkie takie informacje.


Zanim wyłączyłem to wasze chooyostwo moja przeglądarka crashowała po odpaleniu jakiegokolwiek filmu na waszym playerze.
Mozilla Firefox 43.0
System:
Linux 4.2.0-22-generic x86_64 GNU/Linux

Tu raport błedów
http://pastebin.com/Q8EXwW0F

Z pomocą przyszedł
  • Odpowiedz