Wpis z mikrobloga

Wykopowicze,

wczoraj przez cały dzień śledziliśmy Wasze komentarze dotyczące nowego playera. Część z nich pochwalała zmianę odtwarzacza, część dotyczyła problemów z odtwarzaniem filmów, które się u Was pojawiają. Jednak nie ma co ukrywać, że zdecydowana większość z Was nie pochwalała wprowadzonej zmiany. Dlatego też po przeanalizowaniu tematu podjęliśmy decyzję, która będzie (mamy nadzieję) pewnym kompromisem w tej sprawie.

1. Nowy player nie zniknie z Wykopu.
2. Dołożona zostanie opcja pozwalająca wybrać, z którego playera chcecie korzystać (stary/nowy)

Akceptujecie takie rozwiązanie?

Edit: link do informacji o możliwości wyłączenia playera




#wykop #aferaodtwarzaczowa #oswiadczenie #afera #youtube
  • 434
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pgrde: Ja zawsze jestem zalogowany, bo nie mam obsesji, że ktoś mnie śledzi. @wykop, Wasza propozycja wydaje się uczciwa tylko żeby to wszystko płynnie śmigało na wszystkich wersjach wypoku.
  • Odpowiedz
a tym etapie trudno mówić o terminach - oczywiście rozplanowane wstępne terminy, jednak prace są na takim etapie, że jeszcze wiele razy termin ten może się zmieniać. Dlatego oficjalnie nie chcielibyśmy ich jeszcze publikować, nie przed nowym rokiem.


@wykop: mam dużo propozycji ktore moglyby sie spodobac użytkownikom no ale jak nie zamierzacie prędko nic wprowadzać to sie nie odzywam
  • Odpowiedz
@wykop: Na #!$%@? wam ten cały JWPlayer? Uważacie, że jesteście w stanie ogarnąć lepiej odtwarzanie niż firma pierdyliard od was większa z pierdyliardem lepszych programistów? Oświećcie mnie, bo chce was zrozumieć ale ni #!$%@? nie moge.
  • Odpowiedz
@wykop: Przecież na wykopie jest tyle do zrobienia... Począwszy od naprawy tagów, czarnej listy, sprawniejszego czytania komentarzy. Jest też jakiś błąd, czasem belka się powiększa.. Nowy player jest upośledzony, przecież na yt często są napisy, no i przede wszystkim prędkość. Aplikacja na androida to jakaś porażka. Zacznijcie coś robić.
Poza tym, nie wiem czy tylko ja tak mam, ale w czasie przegladania gorących wpisy się powtarzają? Jedę w dół a
  • Odpowiedz
@wykop: a Ja mam problem na Ubuntu 14, korzystając z przeglądarki Chrome. Co jakiś czas jak chcę popełnić jakiś wpis na mirku to nie pojawia mi się dolny pasek narzędzi (ten z buttonem wyslij/anuluj itd). dopiero po kilkukrotnym kliknieciu gdzies poza texboxem i spowrotem przywróceniu focusa pojawia się. a i tak nie zawsze i muszę po kilka razy odświeżać stronę.
  • Odpowiedz
po nocach pracujecie?


@mirek-kania: Teoretycznie nie pracujemy nocami i w weekendy. Ale w praktyce wygląda to trochę inaczej. Prowadząc taki serwis nie da się ot tak zamknąć laptopa o 16:00. Serwis cały czas żyje, tu ciągle się coś dzieje, ktoś o coś pyta, ktoś czegoś potrzebuje, ktoś nas woła. Dzielę więc dzień na dwa etapy: pierwszy to praca w biurze (8:00-16:00), a drugi to zwykłe mirkowanie (16:30-czasem nawet do 2:00,
  • Odpowiedz
@wykop:
Nie działa mi odtwarzacz, nie powiem jaką mam przeglądarkę i jaki system, bo pierd*lę takich programistów i PR odpowiedzialny za wprowadzanie takich zmian, chcecie to sobie odczytajcie z logów. Umiem sobie poradzić na własną rękę i zagłuszyć tę waszą pożal się Boże nakładkę. A PR i programistów wywalcie z hukiem - niech rozkładają jakąś konkurencję.
  • Odpowiedz