Wpis z mikrobloga

@Queiroz: Ja chyba właśnie straciłem wiarę w poprawę w tym sezonie z van Gaalem. Naprawdę, tak jak go broniłem i widziałem poprawę gry w przeoranym kontuzjami składzie i liczyłem, że to tylko kwestia czasu, treningu i powrotu zawodników jak będziemy punktować. Jak zobaczyłem dzisiejszy skład o 15, to niestety wiedziałem co będzie czekać kibiców i cholernie mi przykro, że miałem rację. Zawodnicy wrócili, van Gaal popełnia te same błędy personalne w
@Queiroz: Z wielkim bulem dupy, ale mimo wszystko dałbym zostać filozofowi do końca sezonu, bo teraz kto nie objął by sterów nic by nie ugrał tak czy siak z tym dziurawym składem. Pod koniec sezonu robić wszystko żeby zakontraktować Łysego z Monachium.
@vinmcqueen: w perspektywie jego odejscia na emeryture anyway, nie widze sensu by dalej ciagnal ten wozek,bo czasu mial wystarczajaco by pokazac co chce osiagnac... ten sezon spiszmy na straty, dajmy Ryanowi pobawic sie w trenera do konca sezonu a po sezonie walczmy o kogos z topu.. bo jak Guardiola pojdzie do City, Klopp zrobi sensowne transfery i Chelsea odzyje to nie zobaczymy mistrza przez 5 nastepnych lat minimum
@Ahceis: Łysy z Monachium zaraz pewnie ogłosi, że się przenosi do City, tzn. ma dziś na konferencji po zakończonym już meczu powiedzieć co dalej. To jest po prostu kwestia tego co jest najlepsze dla klubu, bo zmiana trenera w środku sezonu to prawie zawsze nie jest dobre rozwiązanie. Z drugiej strony, dziś już nie było takiego dziurawego składu, a gra była tragiczna, a zawodnicy znowu porozwalani po boisku. Osobiście jako zwolennik
@vinmcqueen: ale ja pisze o dograniu tego sezonu, nie permanentnie. Same nastroje i morale duzo by dalo. Mou w srodku sezonu to tez nie rozwiazanie (nie mowie nie, dla objecia od nowego) bo Ryan jest przynajmniej z ta druzyna na codzien. IMO top4 by wycisnal.