Wpis z mikrobloga

No witam oficjalnie prezentuje kolejny #acleague funrace

AUTA:
Chevrolet SS Nascar
Ford Fusion Nascar
Toyota Camry Nascar

TOR:
Indianapolis Motor Speedway

DYSTANS:
75lap

TERMIN:
20.12.2015 godz. 20:00 (od 19:00 practice)

NAZWA SERWERA:
Wykop #acleague NASCAR

LICZBA SLOTÓW:
24 - wjazd open

HASŁO takie samo jak w wyścigach ligowych

PACZKA AUT I TORÓW

POTWIERDZAJCIE SWÓJ UDZIAŁ W KOMENTARZACH PONIŻEJ

@xWaleq @rzezol @ckbucu @manix93 @oldman83 @bomber89 @zabaracer @tenbatonik @Cummykaze @iso9001 @iAdamM @kamien_w_bucie @patrollo2 @Rabsztok @zacmiony @snsv @lawicko @tatwarm

#assettocorsa #simracing #gry
źródło: comment_Jqkqf0XiXibx6ace8KQX3fKFgu4RQ73v.jpg
  • 41
@TheSznikers: Jeździliśmy dzisiaj sobie trochę i takie wnioski:
1. Mamy problem, bo okazało się, że na Indianapolis nie działają PITy. W związku z tym proponuje jednak pojechać na Jacksonville. Poza tym pojawiły się wątpliwości, czy Indianapolis nie jest może trochę za trudny na początek.
2. Asymetryczny setup będzie odgrywał dużą role w wyścigu. Postaram się w skrócie napisać co zrobiłem u siebie: obniżyłem wysokość zawieszenia z prawej strony, Camber tak jak
źródło: comment_PzYy27OF1Xa1Yf18fgMc2D7r6ctNPjqN.jpg
@RealAKP: niech zostanie jacksonville - tor jest prostszy i auto nie lata w zakrętach. Jak mamy jechać godzinę bez safety cara, na dodatek pierwszy raz, to niech będzie łatwiej, niż trudniej ;)
@retsam84: OK, niech będzie Jacksonville. Ale jako, że niestety nie udało mi się dobrać do plików kn5 to nie mamy pitów. Proponuję w takim razie pojechać 85 okrążeń, ale z wyłączonym zużyciem paliwa i jednym obowiązkowym przejazdem przez aleje serwisowe. Można też pomyśleć o zmniejszeniu damage'u bo przy takich prędkościach nawet małe otarcie o bandę potrafi wykluczyć z wyścigu a to dla niektórych może być szok :)
@RealAKP: @TheSznikers: @Rabsztok: damage na minimum, bo przycierka o bandę rozwala silnik :)

nie wytrzymamy na slickach 85 kółek. nikt normalny nie pojedzie na medach ;) za pitstop mógłby nam robić ESC - zawodnik zjeżdża za żółtą na backstraight, wyhamowuje i wciska ESC - wraca do boksów i tadam! - fura, jak nowa :)
@TheSznikers: Jeszcze jedna rada, róbcie tak, żeby samochód był jak najbardziej stabilny. Nawet jak wydaje się wam, że jedzie jak po szynach i nie ma możliwości, żeby polecieć bokiem, to w drafcie i przy wychodzeniu z draftu możecie się zdziwić. :)