Wpis z mikrobloga

#gearbest #xiaomi

wołam @lordHunter, @rtone, @Kiciket, @vwolfi, @emil46, @Waleczny_Kalafior, @kamillo9009, @Mufin, @nod37, @emitar, @Thexil, @LetMeCaptureIt, @tales_z_miletu, @gorush, @szczepciu

Wczoraj dostałem roidmi uzupełnię wpis innego wykopka http://www.wykop.pl/wpis/15547219/ o kilka szczegółów

Jakość wykonania bdb, aplikacja do zarządzania po chiński, widziałem gdzieś RU i ES może gdzieś będzie english. Konfiguracja - trzeba sobie założyć konto na xiaomi, dopiero po zalogowaniu w apce można zmienić częstotliwość, potwierdzam to co kolega zaznaczył że na defaulcie średnia jakość dźwięku, dopiero jak zjechałem w fm na 88,5 poprawiło się na moje ucho "jakość CD" :) Zestaw to standardowe 2 dniowe radio cd z Pasku B5 - MCD, w originale gra średnio.Tellefon : One Plus One.
Sprawdziłem również w cytrynie c4 gdzie audio jest lepsze i podtrzymuje że jakość jest dla mnie OK.
Paruje się bez problemu po bt bez apki xiaomi, służy ona do konfiguracji tzn przestawienia częstotliwości i pewnie jeszcze czegoś niestety nie znam chińskiego.

Wyjście na 2x usb - ładowanie nie mam żadnego amperomierza mogę tylko podać z telefonu info. Ampere podało max 0,9 A ale telefon był używany, spotify oraz naładowany na 90%, ciekawi mnie jedna kwestia czy to cudo się usypia po wyłączaniu kluczyka mam napięcie na urządzeniu i świecą diody, nie bardzo mi się chciało czekać i obserwować. Nie przesyła żadnych info na wyświetlacz jest tylko standardowy FM + częstotliwość i tyle jak by wypychał info na temat piosenki była by bajka.

Gearbest zamówienie wykonane 18.11 otrzymałem wczoraj 18.12 równy miesiąc. Czy jestem zadowolony na 75% zawsze to cebula zamiast wymiany radia które pewnie by wyszło w granicach 1k +
Pobierz cysiekw - #gearbest #xiaomi

wołam @lordHunter, @rtone, @Kiciket, @vwolfi, @emil46,...
źródło: comment_FRf7FzAQLECuc65at2NZ4F0w2SW4WDHX.jpg
  • 8