Wpis z mikrobloga

@znor1006: To już całkiem niezłe, może wezmę to na fb avatar :) dzięki. Ale bardziej chodziło mi o tę metamorfozę. Klatka po klatce :) Wiele osób może nie zrozumieć jednego zdjęcia. Szczególnie Ci do których jest adresowane ;p
@joyko: już mnie zwyzywałeś i obraziłeś tylko to potrafisz. Jak to mówił klasyk, "wy narodowi idioci" dla mnie lepiej że rządzi PiS zobaczysz po 4 latach, po pół roku będziesz miał już dosyć
@joyko: “To powrót do metod 2005-2007, a także z czasów rządu Jana Olszewskiego – też naszych, to był też rząd PC. To się powtarza. Ten nawyk donoszenia na Polskę zagranicą. W Polsce jest taka fatalna tradycja zdrady narodowej. I to jest właśnie nawiązywanie do tego. To jest w genach niektórych ludzi, tego najgorszego sortu Polaków. Ten najgorszy sort Polaków jest niesłychanie aktywny, bo czuje się zagrożony. Wojna, komunizm, transformacja temu typowi
@bbd1: to ty jesteś jednym z tych polityków, którzy poskarżyli się w Brukseli? A to zwracam honor. Prawda jest taka, że wyborcy pisu łatwiej znieśli porażkę w 2007 niż teraz wyborcy/byli wyborcy po znieśli wygraną pisu.
@joyko: nie głosowałem na n i PO, po co siejesz ferment, masz bul dupy bo popieram N? Popieram i nic Tobie do tego, powiem Ci tylko że obrażasz Polaków za to że mają inne poglądy niż twoje, nie każdy będzie głosować tak jak Ty.