Wpis z mikrobloga

#coaching #bekazpodludzi

Jezzuu, że ludzie wierzą w horoskopy to mogę zdzierżyć, ale że dają się dymać na tzw. coachingu to już niepojęte. Ten cały sensej miał chyba tutaj swego czasu konto, dopóki dopóty nie został zjechany od góry do dołu i sobie sam 'miszcz' nie poradził z falą hejtu, zaprzestając praktyk marketingowych na wykopie...

Krótka autobiografia tego sekciarza xD Michał Wawrzyniak vel @Mike_waw

cyt. Rozpoczynając swoją przygodę w świecie rozwoju osobistego miał dosłownie ZERO pieniędzy, a jego życie prywatne legło w gruzach.

Od tego momentu, czyli przez niecałe 6 lat zbudował wielomilionowy biznes, Dream Team, zainwestował ponad 1,5 miliona PLN w swój rozwój, a prywatnie zbudował idealny związek i wspaniałą rodzinę... to wszystko W NIECAŁE 6 LAT!


Ba! Dokonał tego w mieście, w którym wg “ekspertów” nie dało się w ogóle stworzyć tego typu biznesu.
riri - #coaching #bekazpodludzi 

Jezzuu, że ludzie wierzą w horoskopy to mogę zdzi...

źródło: comment_HdIX069JZLcABGS5gcZQmnaNADJZGKtT.jpg

Pobierz
  • 3
@riri_: Mam kumpla który się tym gościem jara i nie wiem czy wyniósł to z jego lekcji ale sępi na piwo:) Jak dla mnie to jest zwykłe pie*dolenie z przekazem typu woda jest mokra i tym podobne.
@riri_: To raczej działa tak jakby mówić wierzącemu, że Bóg nie istnieje. Mi to nie przeszkadza ale to jest właśnie wynik coachingu w praktyce.