Wpis z mikrobloga

Mirki co wy na to. Jestem miesiąc po ślubie i dzisiaj zdarzyła się już pierwsza większa inba... śmiać się chce z jakiego powodu...

Mam kompa podłączonego do TV no i podchodzi mój #rozowypasek, żebym coś tam sprawdził. No i ona nagle zaczyna jeździć paluchami po ekranie, co ja na to spokojnie, żeby tak nie robiła bo pobrudzi.

Najlepsza jej reakcja... Wyszła w biegu do kuchni i zaczęła się krzątać. Po 5 minutach przychodzi do pokoju po jakąś bluzkę mówiąc do mnie "Wiecznie ci coś nie pasuje! To ja sprzątam w tym domu!". Nie dałem sobie w kaszę dmuchać bo nic złego nie powiedziałem i mówię, że staram się cały czas siedzieć w czystości i sprzątać na bieżąco, a nie zrobić burdel i za jakiś czas znowu posprzątać (ona lubi rzucać wszystko na ziemię i po dniu zrobić większe porządki, po których i tak za chwilę zrobi syf). Coś tam jeszcze buczała nie błyszcząc logiką (wiadomo baba - zero argumentów, ale nadal brnie w otchłań bredni), powiedziałem (ciśnienie w #!$%@? podniesione), żeby się ode mnie #!$%@?ła bo nic nie zrobiłem i, jest chyba chora psychicznie, bo robi zadymę o to, że poprosiłem, aby nie dotykała palcami TV. #!$%@?ła mnie niemiłosiernie. Jak ja coś smażyłem na jej patelni i wymieszałem coś metalową łyżką (nie mogłem znaleźć drewnianej), to odwaliła mi taki cyrk, że tylko przeprosiłem i skierowałem się do salonu...

Teraz siedzę sam w domu bo wzięła kluczyki i pojechała do mamusi się podszkolić we #!$%@? męża.

#logikarozowychpaskow #zwiazki #gorzkiezale #patologiazewsi
  • 171
  • Odpowiedz
@siwylol25: Trochę nieświadomie poprawiłeś mi humor. Dzięki. Jestem po rozstaniu z dziewczyną i strasznie feelsuje, ale dzięki temu przypomniałem sobie, że rozstaliśmy się przez właśnie takie jej chore akcje. Przecież gdybym się z nią ożenił to by mi został tylko sznur.
Liczę, że jednak mimo wszystko wam się ułoży :)
  • Odpowiedz
@siwylol25: Ja #!$%@?, czasami mi się wydaje że niektórzy biorą ślub tylko z dwóch powodów: nikt inny ich nie chce i żeby móc robić wpisy na mirko. No bo nie wierzę że kobieta się zmieniła miesiąc po ślubie. Więc albo byłeś tak zdesperowany albo liczyłeś na atencję xD Albo jesteś równie jebnięty jak ona.
A poza tym też jesteś dobry gość, laska powiedziała #!$%@? że tylko ona tu sprząta a ty
  • Odpowiedz
@abcde: Zobaczysz, że nigdzie nie ma w pełni doskonałych różowych ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kiedyś też byłem z jedną niby "doskonałą" co nie było kłótni, ale za to sypała się z moim kolegą 50 m od mojego domu po 5 latach bycia razem.
  • Odpowiedz
@siwylol25: Nie ma ludzi doskonałych, to wiadomo. Ale w sumie nie wiem o co tobie chodzi, laska w ciąży (niby to nie usprawiedliwienie no ale jednak hormony i w ogóle, łatwo o wzburzenie) rzuciła w złości że nie sprzątasz. A ty kazałeś jej się odpoierdolić i nazwałeś chorą psychicznie. To kto jest bardziej niezrównoważony?
  • Odpowiedz
@abcde: Ona na mnie zaczęła się drzeć, że jej zwróciłem uwagę na to, żeby nie jeździła palcami po ekranie i zaczęła krzątać się po kuchni rzucając czymś i później znowu na mnie siadła i się wydzierała. A to, że ja mam teraz pełno stresów na głowie to jestem bardzo nerwowy. Widać nie masz różowego, bo nie wiesz jakie potrafią być wnerwiające i potrafią oburzać się z byle powodu...
  • Odpowiedz