Wpis z mikrobloga

@polecam_poczytac_ciorana: a wiesz, że wtedy na czasowych promocjach możesz nie zdążyć z zakupem? #!$%@?, od początku tego tagu ludzie ustalili -

TU BĘDĄ TYLKO NAJZAJEBISTSZE PROMOCJE 90%/BŁĘDY CENOWE, CO BY WSZYSTKO BYŁO W JEDNYM MIEJSCU A promocję będą tam gdzie zawsze, czyli w tagach promocja, zakupy itd.

I ludzie zaczęli obserwować tag i mieli czekać nawet pół roku na wpis, bo chodzi o okazję, nazwijmy ją, "życia".

Co zrobiła inna część
@polecam_poczytac_ciorana: A mnie gówno obchodzi twoje zdanie i nie będę się spuszczał nad twoim ograniczeniem umysłowym, skoro nie potrafisz tego pojąć.Jesteś na stronie, na której panują ustalone przez większość niepisane zasady, ale i tak będziesz MEGA ZAJEBIŚCIE ŚMIESZNY xD i pytał w tagu programowanie jak się rozmraża bułki w mikrofali. To świadczy tylko o Tobie i tyle, anonimowy zawadiako z Internetu
@Szarobury_drut_kolczasty: to raczej świadczy o twoim kiju w dupie, którego najwyraźniej wyjąć nie potrafisz, a jedyne co potrafisz to zwyzywać obcą ci osobę (tak jak kolega z tagu wyżej). #!$%@?ę twoje niepisane zasady. ja nic nie podpisywałem, na nic się nie zgadzałem, mam prawo korzystać z wyklopu tak jak mi się podoba (w ramach regulaminu), a jak łapiesz ból dupy o takie rzeczy to wiesz, co możesz zrobić. :3