Wpis z mikrobloga

@Szarobury_drut_kolczasty: To cytat z Biblii?

#!$%@?, od początku tego tagu ludzie ustalili -

TU BĘDĄ TYLKO NAJZAJEBISTSZE PROMOCJE 90%/BŁĘDY CENOWE, CO BY WSZYSTKO BYŁO W JEDNYM MIEJSCU A promocję będą tam gdzie zawsze, czyli w tagach promocja, zakupy itd.


I ludzie zaczęli obserwować tag i mieli czekać nawet pół roku na wpis, bo chodzi o okazję, nazwijmy ją, "życia".
hmm jakos nie chce mi sie wierzyc ze idec do Piotra i Pawla zaplace mniej niz w Carrefourze gdzie normalnie robie zakupy. W Carrefourze zawsze jestem zaskoczony bo place mniej niz myslalem ze zaplace, a w PiPie zawsze ciezkie WTF ze za kilka produktow kilkadziesiat cebulionow ;P
kiełbasa podwawelska

filety śledziowe w oleju

schab wieprzowy bez kości

filet z piersi kurczaka


delicje

coca cola

cukier

czekolada


margaryna

olej kujawski

mąka


piwo

wóda

cen podstawowych produktów


@lubie_jesc: super podstawowe produkty bulwo xD
@Chodtok: lol? :D a jakie to niby są podstawowe produkty? Jeżeli nie jesteś tego świadom, to takie rankingi zestawie się właśnie zgodnie z preferencjami konsumentów i ich wyborami; czy tego chcesz czy nie wódka, kiełbasa podwawelska, coca cola czy piwo, to są jedne z najczęściej wybieranych przez konsumentów produktów, dlatego też zaliczają się do grupy "produkty podstawowe"
@Chodtok: a ja Ci właśnie wytłumaczyłem, jak z poziomu statystyki rozumie się produkty "podstawowe" - jako te, które sprzedają się w największych ilościach. I spoko; możesz uważać, że zamiast oleju kujawskiego powinien być Twój olej XYZ, ale z preferencjami konsumentów nie wygrasz
@lubie_jesc: spoczko, ale nazywanie tego "podstawowymi produktami żywieniowymi" to przegięcie
podstawowe produkty żywieniowe to takie, które stanowią podstawę diety, czy coś, takie najniezbędniejsze
najpopularniejszość czegoś nie implikuje podstawowości
@lubie_jesc: zresztą i tak niezbyt dostrzegam sens tego zestawienia, jeśli kogoś stać na narkotyki, to powinno go być też stać na #!$%@? po dyskontach w poszukiwaniu najtańszych pomarańczy