Wpis z mikrobloga

Mireczki, mam konkretne pytanie. Czy opozycja jest w stanie odpalić jakiś schemat, który obali obecny rząd? W sensie prawnym. Czy PiS mimo wszystko może utrzymać się przez te 4 lata bez zagrożeń, mimo codziennego lamentu w usłużnych mediach?

Bo jak psia mać oglądam od godziny to co się dzieje na antenie #tvn24 to mnie normalnie #!$%@? bierze. Skowyt przegranych i spanikowanych, spanikowanych rozliczeniem i publikacją kolejnych raportów Macierewicza, tj. SB-ów w obecnej opozycji i w mediach. Przecież tego się nawet oglądać nie da - tego co się dzieje na antenie TVN24. Takiej nienawiści i brutalnej kampanii to dawno nie widziałem. Nazywali PiS-em agresywną opozycją? Bez jaj. Spójrzmy co się dzieje teraz.

Nazywaj PiS partią nienawiści, bądź jeszcze większym #!$%@? i nienawistnikiem.
Dokładnie to samo obserwuję na facebooku. Młodzi, wykształceni, kulturalni, psioczący na agresję PiS... dzisiaj urządzają jeszcze lepsze przedstawienie nienawiści, przedstawienie jakiego nie było NIGDY wcześniej. Hipokryci. Podłapali wyuzdaną grę cyników (sweter i cała reszta) i odstawiają jeszcze gorsze przedstawienie niż sami zarzucają.

#4konserwy #duda #polityka #neuropa
mossad - Mireczki, mam konkretne pytanie. Czy opozycja jest w stanie odpalić jakiś sc...

źródło: comment_1uOIbnsfaLIWRI4Y7tmnVOrYGj325mH7.jpg

Pobierz
  • 11
@mossad: poza tym to element nacisku. Manipuluje się wyborcami, żeby w społeczeństwie był hejt na działania pisu i przeciety kowalski na pytanie jak pis rządzi będzie odpoiwadał że próbują skłocić ludzi i robią zamach na władzę. Ludzie mniej przychylnie będą patrzyli na rządzących. Opozycja i media z każdej proby zrobienia czegoś pożytecznego czy rozliczenia się z przeszłością będzie robić szopkę jak z trybunałem.
@mossad: Mogą zangażować agenturalne NGO np. te od Sorosa by organizowały całe te hodowane za obcy kapitał lewactwo do zamieszek. Mysle że próbowaliby schemat majdanu + false flag , ustawione ataki w stylu "pacz grażynko i januszu faszyści bijom zwykłych ludzi idźcie na barykady bo kaczor was pożre razem z demokracjom". Ogólnie taka agenturalna destabilizacja jest prosta do zdławienia gdy ABW we wczesnej fazie zdobędzie informacje mogące wykazać agenturalną afiliacje agitatorów.
@mossad: Panie bo my w PRLu żyjemy, palą budki, robią zamachy na konstytucje etc. Starczy spojrzeć, pompują krzywonos gdzie nawet jej reputacja podczas walki z reżimem komunistycznym jest wątpliwa a Macierewicza nazywają oszołomem(prawdziwy filantrop PRLu gdzie wspierał opozycję). Osobiście uważam że trzeba czujnie ich oglądać bo ilość wypowiedzianych słów o zamachach czy groźbach że PiS nie utrzyma władzy przez 4 lata mogą być nie przesadzone.
@mossad: giertych podał rozwiązanie: sąd najwyższy jeszcze nie zatwierdził wyborów i może to zakwestionować bo PIS na listach miało posłów innych parti :) nie powołali koalicji jak zjednoczona lewica a podobno musieli.