Wpis z mikrobloga

http://www.wykop.pl/link/2909225/ogolno-wykopowe-referendum-za-usunieciem-lechwalesa-z-portalu-wykop-pl/
WTF!? Ogólno-wykopowe referendum za usunięciem @lechwalesa z portalu Wykop.pl ????
Czemu wykopkom nagle zaczął przeszkadzać @lechwalesa !?
No i wszystko jasne na szybko znaleziona odpowiedź: niezalezna.pl wp.pl
Bo się nie godzi mówić źle o obecnym rządzie i na wykopie trzeba takiego delikwenta od razu #!$%@?ć za przeproszeniem w jakże pięknie nazwany demokratyczny sposób poprzez referendum ha a wolności słowa można używać jedynie w celach propisowskich!?? #!$%@? z logiki już dawno zrobiono ale to za mało trzeba zrobić jeszcze #!$%@? z demokracji
#bekazpisu #bekazprawakow #polityka ##!$%@? #prawackalogika
  • 7
@PabloFBK: mam na myśli to że nie lubię PO i ich podejścia "zrobimy wszystko co Niemcy karzą i wystawimy jeszcze swoje otwory byle jakaś posadka w Brukseli fajna była". nie dochodzi do Ciebie fakt, że ludzie mają po prostu dość tej bandy zdrajców, cieszą się ze zmiany i pokładają w niej nadzieję? Ty się śmiejesz z nich, ja się śmieje z Ciebie bo rządzą #!$%@? miesiąc dopiero a już taką inbę
nie lubię PO i ich podejścia "zrobimy wszystko co Niemcy karzą i wystawimy jeszcze swoje otwory byle jakaś posadka w Brukseli fajna była".

platforma nie robiła nic oprócz #!$%@? gały Makrelowej, bandzie zboczeńców, zwyroli i ekozjebów


@larvaexotech: Rozumiem, ze dowodem na to ma byc stanowisko szefa rady dla Tuska?

ludzie gadali nawet że Kopacz może wprowadzić stan wojenny byle do wyborów nie doszło

XD
@larvaexotech: Nie będę się zbytnio tutaj rozpisywał bo nie ma sensu odpowiadać na te twoje #!$%@? wymarłych szarych albo jakichkolwiek komórek najlepiej to zacznij się martwić o swój mózg co do niego dociera a nie mój bo to jest chore podkreślam to jest chore oskarżać teraz wypowiedzi każdego przeciwnika obecnego rządu z WINĄ PO. Obyś nie doszedł do takiego etapu w życiu że jak się #!$%@? na chodniku to obarczysz to