Wpis z mikrobloga

#logikarozowychpaskow #spolecznaznieczulica trochę #bohaterwroclawia

Mirki i mirabelki co #rozowypasek #!$%@?ł we #wroclaw to aż musiałem konto założyć żeby o tym Wam napisać ;)

Jak co tydzień w poniedziałek pojechałem sobie na saunę do #wroclawskiparkwodny. Auto zaparkowane jak zwykle na końcu parkingu, bo nie ma miejsca. Idę spokojnie do wejścia i słyszę...

co Pani robi? dlaczego Pani rysuje te auta?

halo Policja. Jakaś kobieta rysuje auta na parkingu nożem


Patrzę i faktycznie kobieta podchodzi do przypadkowych aut (średnio co 3-4 auto) i nożem sobie robi rysy na masce, takie na kilkadziesiąt centymetrów do samej blachy. A za nią idą ludzie albo stoją przy innych autach i na to patrzą.

Coś mnie tknęło i myślę - nie odpuszczę babie, bo cały parking porysuje i jeszcze moje nie daj boże :) więc jako jedyny podchodzę do baby, mówi żeby przestała, na co oczywiście dostaje kilka ch* k* i żebym spie** :) baba ma cały czas nóż w ręce no ale ch*, piana jej z pyska nie leci, ale rysuje dalej, więc myślę - no nie odpuszczę. Koleś który wcześniej dzwonił, podleciał z gazem ale nie zrobiło to na niej wrażenia, rysuje dalej. Coś mnie tknęło, złapałem ją za tą rękę w której miała ten nóż, jakoś udało mi się jej go wytrącić, później podbiegł jeszcze ten koleś od gazu i jeszcze jeden no i na glebę ją powaliliśmy. Nawet się nie wyrywała, wiec z niej zeszliśmy ale leżała cały czas na ziemi i tak sobie w grupce kilku osób czekaliśmy na policje. Zdążyła porysować co najmniej 20 aut!!! W tym jako pierwszy ofiarą padł lexus za około 200 koła :(


I teraz najlepsze. Jak tak sobie leżała i czekała na policje to mówiła takie teksty...

ja was załatwie #!$%@? polskie alfonsy

wierszyki będą pisali

ile #!$%@? dostałaś kredytu

na DSW sobie podjechał (nr. rejestracyjny z powiatu świdnickiego)

alimenciarze ja was naucze


i inne ciekawe :) Do tego wyzywała każdego kto cokolwiek do niej powiedział :) Bez zbędnego #csiwykop można stwierdzić, że kobieta padła ofiarą nieszczęśliwej miłości i postanowiła się wyżyć na autach przypadkowych ludzi. #logikarozowychpaskow level milion :)

Druga strona tej historii, która mnie w sumie bardziej smuci...
Nie należę do jakiś kozaków chociaż #!$%@?ą też nie jestem :) ale wytłumaczcie mi dlaczego ludzie nie zareagowali wcześniej? sam byłem osrany jak do niej podchodziłem, no bo codziennie nie obezwładniam ludzi z noży, zwłaszcza niezrównoważonych psychicznie :) ale kurde to była babka 40-50 lat, to nawet kopnąć ją w tą rękę z nożem, uderzyć jakąś torbą z ciuchami z basenu, nie wiem cokolwiek... kilka-kilkanaście osób patrzyło jak baba idzie i rysuje auta!!! w jakim kraju my żyjemy? :)
  • 14
@npwjsn - niby masz rację, ale kto wie czy za chwile nie cięła by tym nożem przypadkowych ludzi? z resztą też się bałem, ale nie można tolerować takiej znieczulicy.

To nie była banda dresów tylko jedna baba, która w jednej ręce miała nóż a w drugiej torebkę :) w sumie patrząc na zawartość torebek #rozowychpaskow to może torebka była nawet bardziej niebezpieczna :)