Wpis z mikrobloga

#!$%@? mircy opowiem wam o mojej #!$%@? pracy.

Najpierw wam opowiem o ludziach z którymi współpracuję:

Zaczniemy od tego różowego paska który chciał być modelką. Nie powiem bo jest naprawdę ładna, ale jest kompletnie bezużyteczna. Ciągle poprawia włosy i makijaż. Jest okropną egoistka i chyba nigdy nie pomyślała o potrzebach innych. Jest tak #!$%@? głupia, zaskakujące jest to że jej mózg ogarnia oddychanie.
Drugi pasek jest jej kompletnym przeciwieństwem.Nie zdziwiłoby mnie gdyby była jedną z najmądrzejszych osób w kraju. Ma nie ograniczone możliwości rozwoju czy pracy, ale jednak siedzi z nami. Z wygladu jest -2/10. Podejrzewam że sie nie myje a co do golenia nóg jestem pewny, że tego nie robi. Pewnie jest lesbą, zawsze jak jedziemy koło obi czy #!$%@? castoramy podnieca sie że są promocje na wiertarki.
Najgorszy jest jednak ten #!$%@? ćpun.Jest o wiele gorszy od sebka który sobie okazyjnie zajara trawę na półpiętrze w bloku.Jest zjarany przed pracą, w jej trakcie i pewnie po pracy również. Ten koleś chyba nie był trzeźwy od kilku lat a ma dopiero 22 lata. Ubiera sie w jakieś szmaty, ale to nie jest w nim najgorsze. Zawsze przychodzi ze swoim ogromnym psem. Każdego #!$%@? dnia muszę oglądać jak ten kretyn chodzi ze swoim dogiem niemieckim. Czasami mam wrażenie, że z nim rozmawia. Są #!$%@? ciągle na gastrofazie, każdy #!$%@? mcdonald's czy KFC musimy robić postój bo są #!$%@? głodni.
No ale mniejsza z tym, wożę tych zjebów w moim ducato i rozwiązujemy jakieś #!$%@? tajemnice.

#pracbaza #logikarozowychpaskow #pasta #coolstory
  • 7
  • Odpowiedz
Pewnie jest lesbą, zawsze jak jedziemy koło obi czy #!$%@? castoramy podnieca sie że są promocje na wiertarki.


@Lrrr: ej, mnie kreca wiertarki, lutownice i wkrętarki, a lesbijką nie jestem :P
  • Odpowiedz