Wpis z mikrobloga

@franaa: tak zdecydowanie jak mówisz, takich practical effects już się nie robi, ten nowy to w sumie nie remake tylko prequel jakby nie patrzeć, no ale generalnie tylko sprawdzałem, kurde to w takim razie zastanawiam się co by tu podać... Może pierwszy Alien, ale w sumie to klasyki to pewnie wszystkie przerobione
@liqui6: A było jeszcze coś takiego, że były jakieś duchy czy nie wiem co na łodzi podwodnej. Pamiętam, że leciało kiedyś na tvp w 2 częściach i obejrzałem tylko 1. Nie kojarzysz może?
@franaa: DeepStar Six - trochę jak 8 pasażer, ale pod wodą. Wybitny nie jest, ale jak lubisz takie to da się obejrzeć pamiętając, że to staroć.
Abyss - klasyka, więc pewnie widziałeś i raczej bajkowo niż strachowo.
Jest jeszcze Piekielna Głębia - rekiny i takie tam.
Infini - kosmos, stacja, obce formy życia. Przyzwoity.
Ładunek - też kosmos. Trochę dziwne. Statek kosmiczny na którymś dzieje się coś dziwnego.
Saturn 3 -
@GrupaHatak: Pandorum to jeden z moich ulubionych filmów scifi i mam wrażenie, że mocno niedoceniany.

@Polanin: Deepstar Six nie widziałem i dzieki za propozycj. Cargo dziwaczne, nudne i chyba nawet nie skończyłem. Infini kiedyś zacząłem i tez chyba leży gdzieś z boku bo nie porwało.