Wpis z mikrobloga

Trochę późno, ale nic, najwyżej jutro będziecie czytać. Przypomnienie o #mirkodrgania / #wykopiwo / #wykoppiwo w #olsztyn 21.12, czyli poniedziałek. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Proponuje godzinę 21, w sumie to bez znaczenia, bo i tak pewnie część się spóźni, część przyjdzie wcześniej, ale jakiś punkt orientacyjny trzeba postawić.

Miejsce to startówka Rewolwer, bo zwykle tam jest luźno lub chata u @lotarg, ale ten musi się zgodzić, a nie wiem czy też by tyle ludzi pomieścił.

Jakby ktoś miał jakieś propozycje, najlepiej pisać tutaj, jest jeszcze tydzień, żeby dojść do wszystkich satysfakcjonującego konsensusu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak się w którymś nicku walnąłem, to poprawcie.
@Turrsky @phalaenopsis @lotarg @TheStig007 @emil88 @Mishkaliina @feketehajuno @Kaplanka @sugasuga @Tytys_Bomba @kazzr @HalsonEmp @Clearview @Inspektor_Kontroli_Skarbowej @damnit @kaloryferynka @znacznik_meta
  • 12
@Silvervend: U mnie będą za duże straty po takiej ilości ludzi. Pozatym to poniedziałek więc nie chce hałasować sąsiadom.
Proponuję jednak Rewo. No i też jane szału bo potem trzy dni na ogarnięcie świat a szkoda było to przespać.