Wpis z mikrobloga

Hej, czy Volvo V70 ~2006 rok z silnikiem 2.4 lub 2.4T cierpi na jakieś typowe usterki? Jeśli tak, to jak kosztowne/powazne? Tylko proszę bez koloryzowania. Zakładam, że 2.4 D5 jest tak samo głośny w V70 jak w XC90, więc średnio mi się podoba.
#volvo #volvofanclub
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@paprykarzszczecinski1: domyślam się, że pięknie idzie. Do pracy mam dość blisko, więc duże spalanie na mieście mocno uderzy po kieszeni - dlatego też rozważam raczej benzynę, a nie diesla. Da się któryś z silników zagazować?
  • Odpowiedz
@paprykarzszczecinski1: Właśnie posiadanie V70 z LPG zwiększy mi natychmiast kilometraż :P. Teraz mój samochód pali mi 9l/100km przy dojazdach do pracy i jest ok, ale na trasie pali kapkę mniej, bo mały silnik, krótka skrzynia, głośno - nie zachęca do dłuższych podróży. Przez to nie zakładam w obecnym LPG, bo nie jest to auto to połykania kilometrów.
  • Odpowiedz
@Septiusz: skrzynie w volvo są kompaktowych rozmiarów, więc potrafią się sypać - zresztą jak każda skrzynia, więcej nie mogę powiedzieć. Ale manual jest bardzo fajny bo ma krótki skok skrzyni i czujesz się jak w rajdówce ( ͡° ͜ʖ ͡°) Do tego te zawieszenie z focusa i 4WD i pokonywanie zakrętów to przyjemność.
Tak jak wyżej napisałem pomyśl o 4WD to to też fajna sprawa.
paprykarzszczecinski1 - @Septiusz: skrzynie w volvo są kompaktowych rozmiarów, więc p...
  • Odpowiedz
@Septiusz: Imho bardzo fajne auto V50 w T5. Wygląda jak zwykłe kombi (choć wymiarami bardziej kompakt), wygodne, ładnie brzmiące, dobre zawieszenie, no i nie jeden janusz w passacie 1.8t, albo sebix w 316 LPGpower będzie zawiedziony że volvo go objechało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz