Wpis z mikrobloga

@desperados999: ale wlasnie przez to co tutaj widzisz. I jakie oszczedne, wcale nie oszczedne. Kupowanie czegoś w duzej mierze bez pokrycia i z takim poziomem ryzyka jest oszczedne? oszczedne jest kupowanie czegoś co wytrwa długo i ma poziom amortyzacji. Nawet czas poświęcony na pozyskanie surowca jest istotnym składnikiem w pojęciu - oszczędne i mądre. Dla mnie to po prostu Januszowe cwaniacki próby zgrywania panów bogatych, bo na normalny sprzęt nie
  • Odpowiedz
@Nech: znam typka z allegro co prowadziłę ze mna wymiane jak Ty, mial na 100 zamowien 2 wzroty, ale niestety jelenie nie wiedzą, iż produkt o takiej pojemnosci powinien jednka inaczej zachowywać się. nie wiedzą co to cykle ładowania i straty energi, gdzie takich firm jak GoodRam, PQI, Xiaomi, Lepow są na poziomie 15- 20%, a nie jak u chinoli trzeba dzielić pojemnośc przez 2 albo 3. Super jakośc zesz
  • Odpowiedz
@vasil: generalizujesz... nie ma to nic wspólnego z tym gdzie się kupuje ...Gówno możesz kupić w Chinach jak i w Polsce, z tą różnicą że w chinach taniej... Dobry sprzęt możesz kupić zarówno w Polsce jak i w chinach z tą samą różnicą co wyżej...Poczytaj trochę o celowym psuciu produktów przez 1ligowe firmy które chcesz/czy nie chcesz polecasz pisząc podobne posty jakie to zakupy w chinach są be...
  • Odpowiedz
@desperados999: zabawne, ze Twoj post jest taki ogólny, bez konkretów. Moj oparłem na konkretnych zarzutach. Stwórz bardziej poparty argumentami, a nie stwierdzniem, oj bo wszedzie jest coś nie tak... po prostu rzeczowa rozmowa jak nic :)
  • Odpowiedz
@desperados999: a odnoszać się do celowym psuciu sprzetu to mocno pojechałes ;) bo totalnie nie ma nic wspolnego z tym co wyzej, gdzie swiadomie janusz kupuje za 5 zł, gdzie wiadomo, że użyto słabe materiały i liczy na to, iżbedzie działać, na dodatek wrzuca teze swiadome psucia, gdzie na rynku są bardzo dobre firmy. Za duzo naoglądałeś się filmów i za mało miałeś dobrego sprzętu w ręku. Populizm i tyle
  • Odpowiedz
@vasil: to Ty coś zarzucasz więc to Ty musisz bronić to argumentami i jak na razie CI to w ogóle nie idzie.... wymieniłeś firmy jako wzór które albo są chińskie albo mają tam fabryki ? a zatem jak w końcu ? albo to co chińskie jest bee albo nie ?
  • Odpowiedz
@desperados999: podałem marki, które maja bardzo niski poziom straty energi i podtrzymywanie rozmowy na poziomie, ze ja nie musze byc merytoryczny tylko ja, stworzą postawę bardzo bucowatą. A jak wyżej widzimy potwierdza powyzsza teze fakt, iż wlasnie chinolskie g psuje się :) bo jak kupisz w Polszy to przynajmniej mozesz spokojnie zareklamowac. Tak, tam tez. ale jakim trzeba być no lifem i miec nudne życie, by zamiac towar, czekac 45
  • Odpowiedz
@vasil: wszystko się psuje... a los chciał że prawie wszystko jest aktualnie robione w chinach :) Ty postawiłeś tezę że "to co chińskie to gówno" ... nie przeszkadza Ci to w kolejnych postach polecać chińskie firmy... a w jeszcze kolejnym pisać że jak kupować gówno to w Polsce... Sam się chyba w tym wszystkim trochę pogubiłeś... Nie rozumiem czemu osoby takie jak Ty dodają posty które nic nie wnoszą w
  • Odpowiedz
@vasil: po co godzinami - wystarczy mieć ten tag w obserwowanych. Poza tym to są wykorzystane kupony z poprzedniej promocji, gdzie konto mogłeś założyć w 20s. 30$/min to niezły zarobek :)
  • Odpowiedz
@vasil: no widzisz, Ty miałeś. Są tacy, którzy mają więcej czasu i za taką kwotę mogą go poświęcić :) Zresztą - jakie nie będzie Twoje zdanie, oni są do przodu na tych rzeczach czasem całkiem niezłe pieniądze
  • Odpowiedz
@raq195: do przodu? czy ja wiem... poswiecilem raz wieczor by ogarnac ali i JD i wlasnie elektronika jest tam na 1 miejscu jako najgorszy wybor, zwlaszcza, ze mozna miec prawne problemy ze wzledu na łamanie licencji itd. Z telefonami, a wcale nie jest jakos tam super, bo by upolowac te kupony tez trzeba sleczec nad tym.. przypomina mi to co kiedys bylo z lockerz.. matko ile czasu to zabieralo. Szybicej
  • Odpowiedz
@vasil:

prawne problemy ze wzledu na łamanie licencji


Jakie problemy? Pewnie jak mirki zamawiały to miały ogromną nadzieję, że to
  • Odpowiedz