Wpis z mikrobloga

Bardzo bym prosił chętne osoby o małą pomoc. Jeśli się ktoś nudzi to może ma ochotę na krótką ankietę? Pytań ma 30, ale 90% z nich to pytania zamknięte, szybkiej odpowiedzi. Dotyczy ona posiadania pieniędzy i czerpania satysfakcji z ich wydawania. Ot wszystko, nic trudnego, nic osobistego.

Jest całkowicie anonimowa, więc prosiłbym o szczere udzielanie odpowiedzi bez obawiania się, że ktoś się czegoś dowie ;)

Ankieta znajduje się pod tym linkiem

Dzięki wielkie każdemu kto się pokusi o wypełenienie :)

#ankieta #pomocy #ineedhelp #studia #studbaza
  • 14
@austra: właśnie cholera przy jej układaniu myśleliśmy o takiej opcji. Ale zaznaczyć musisz jedno, bo gdyby tam dać wielokrotny wybór, to wyniki nam się popieprzą. Studia chyba są w tym momencie ważniejsze prawda? Więc zaznacz, że studiujesz, a potem ile zarabiasz. To będzie sygnał że utrzymujesz się sama :)
@marysuistyczna: tak, jasne, że mogą, ale po pierwsze tak jak pisałem: nie da się czegoś takiego wyeliminować nawet jeśli się kogoś widzi twarzą w twarz, a po drugie: porównując wyniki widać doskonale czy ktoś wypełniał szczerze, czy kogoś poniosła wyobraźnia. Takie ankiety się wywala i nie psuje mi to efektu, nie zajmuje więcej czasu, w niczym mi to nie szkodzi, więc taki intelektualnie ograniczony ktoś, kto postanowi się zabawić, żeby komuś