Wpis z mikrobloga

@BrzydkiBurak: Drogi buraku w stu procentach zgadzam się z tobą.
Niestety dzisiejszy sejm to nie sejm lecz banda przedszkolaków kłócąca się o najlepszą zabawkę (czytać najlepiej płatną pozycje).
Według mnie powinni zrobić szkolenia o broni np. Policja przyjeżdża do szkoły zaprasza rodziców prezentuje broń, oswaja ją z nimi oraz tłumaczy jak zdobyć pozwolenie.
Na koniec chciał bym dodać że powinieneś zostać reprezentantem R.O.M.B.-u w sejmie może i buraczanym ale cholernie
  • Odpowiedz
@BrzydkiBurak za to ROMB popełnił stwierdzenie, że "broń nie służy do obrony!" (dla niezorientowanych między innymi tutaj (33:35): https://youtu.be/72DqLvI1ecE?t=33m56s). Jak to jest? Moim zdaniem to objaw rozdwojenia jaźni. Z jednej strony przekonują, że chcą dostępu do broni która nie służy do obrony, tylko do rekreacji. Z drugiej zaś chociażby na ich aucie widnieje napis "Broń ratuje życie" oraz szczycą się zasługami (a także ludzie im je przypisują), że wpływają pozytywnie na
  • Odpowiedz
@BrzydkiBurak: A zastanawiałeś się nad taką sytuacją?:
Załóżmy, że przychodzi do Ciebie napastnik i chce ukraść Tobie komiksy z Kaczorem Donaldem. Ty masz w domu broń, np. pistolet. Stajesz z takim bandytą twarzą w twarz. Ty masz broń i nie wiesz czy on też ma. Celujesz w niego z pistoletu. Strzelisz do drugiego człowieka i go zabijesz? Po to jest broń przecież, żeby zabijać. Zawahasz się to zginiesz, bo on
  • Odpowiedz
@BrzydkiBurak: wielki plus i szacun za kolejny dobry film, ale chodzi mi to głównie o twoją postawę, czyli nacisk na rozmowy i pojednanie dla ważniejszej sprawy. Nieczęsto się słyszy taki głos a co dopiero w mediach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak to czekam na relację z rozwoju sytuacji

  • Odpowiedz
Panie Buraku popieram pańskie zdanie na ten temat i zaświadczam, że gdybym muł to dałbym praktycznie wszystko ażeby się z panem spotkać. Chciałbym też zobaczyć kiedyś pańską tważ tylko dla tego, że jestem po prostu ciekaw kim pan jest. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz