Wpis z mikrobloga

@unknown_stranger: czyli zle sie czujesz. porownaj aktualna sytuacje z wstepnym szkicem nowej ustawy od fundacji rozwoju strzelectwa i dotychczasowymi dzialaniami romb.

nie ogladales mojego filmiku i po prostu #!$%@?. jesli uwazasz ze "powszechny dostep" jest jedyna sluszna droga do forsowania to pokaz mi kogokolwiek kto za nim postuluje i udalo sie mu cokolwiek osiagnac w sprawie latwiejszego dostepu do broni. polska to taki kraj w ktorym na ta chwile cos takiego
  • Odpowiedz
@BrzydkiBurak: Taki gównokompromis do niczego nie prowadzi, bo w dalszym ciągu wszystko będzie do bólu regulowane + obligatoryjna kontrola co 5 lat, bardzo wolnościowe rozwiązanie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po co mam się męczyć przez pół roku, wydawać kupę kasy na egzaminy, szafy pancerne, strzelnicę, skoro nie będę mógł nawet użyć tej broni do samoobrony? W takim razie wolę zainwestować w pain balla albo wiatrówkę i mieć
  • Odpowiedz
@unknown_stranger: to zrob tak by bron byla na pulce w biedronce. przekonaj do tego obywateli i poslow. jak ci sie uda to postawie ci skrzynke tulamora. no dawaj. na deser zrownaj to z unijnymi dyrektywami by nadal dostep do broni byl powszechny. przeciez na pewno uda ci sie zwolnic dostep do broni bardziej niz robi to od lat romb.

powodzenia.

wspieram i bede wspierac kazda organizacje lub osobe ktora ma realny
  • Odpowiedz
@BrzydkiBurak: eh te argumenty z Ramo nigdy do mnie nie trafiają, bo obejrzałem tylko pierwszą część, gdzie zginęła tylko jedna osoba i to przez wypadnięcie ze śmigłowca. Przecież Rambo chciał dobrze :(( Chyba czas na kolejne części.
  • Odpowiedz
Strzelasz sobie jakimś nędznym pistolecikiem na filmiku i promujesz ROMB, prawda? Organizację, która ogranicza dostęp do broni.


@unknown_stranger: obejrzyj CAŁY film Buraka i przestań #!$%@?ć.
  • Odpowiedz