Wpis z mikrobloga

Lista Lernera

Zgodnie z obietnicą, umieszczam tutaj moją listę prawdopodobnych płatnych trolli PiS i innych. Płatni trolle to ludzie którzy dostają wynagrodzenie za rozkręcanie wielkich gównoburz skutkujących w setkach komentarzy i skłóceniu mirków. mających na celu promowanie swojej partii politycznej. Płacone mają też za wykopywanie zmanipulowanych znalezisk i zakopywanie/masowe minusowanie niewygodnych treści dla opcji politycznych które im płacą.
Dla własnego zdrowia i sumienia polecam dodać ich na #czarnolisto i nie wdawać się z nimi w pyskówki bo oni na tym zarabiają.

Oto #listalernera:

@theone1980
@zgnily
@mirabelkowy
@Tonopah
@TakbirSrakbir
@Nuker
@wigilius
@MRKRUS
@Ideologia_Gender
@lucer
@julasck
@dominik-wrigley
@M1r14mSh4d3

wołam zainteresowanych @Bytomianin, @Life_will_kill_ya i @tetradon777
Dodatkowo zachęcam do zgłaszania osób wrzucających informacje nieprawdziwe czy obrzucające błotem mirków nie zgadzających się z linią partii. Nie dajmy zrobić z tego portalu śmietnika politycznego.

Niedawno wyglądało to tak, dzisiaj trolli jest jeszcze więcej.
#neuropa #polityka #bekazprawakow #listalernera #ogloszenie #oswiadczenie
l.....r - Lista Lernera

Zgodnie z obietnicą, umieszczam tutaj moją listę prawdopod...

źródło: comment_0WaSVssp0mfjpfMt2Elpivkxjhe7J3wJ.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
@lerner:

Dla sprawiedliwości dodaj też listę lewaków. No, chyba że twoja lista nie ma na celu "nie robienia z Wykopu śmietnika politycznego" tylko jest kolejną polityczną walką i robieniem śmietnika politycznego.
  • Odpowiedz
Dla sprawiedliwości dodaj też listę lewaków.


@mister_pink: A jakie partie lewicowe są tu "promowane"? Razem? Wiem że @BongoBong jest z Razem ale on reprezentuje wysoki poziom zarówno dyskusji jak i wpisów.
Ze zjednoczonej lewicy nikogo nie widziałem.

Chyba że dla ciebie lewactwo to wszyscy bardziej umiarkowani niż Korwin.
  • Odpowiedz
A nie wziąłeś pod uwagę ze Korwin się nie dostał to po prostu się przerzucili ;D ?

@MasterSoundBlaster: Na skrajnie lewicową, lewacką partię, którą wg Korwina trzeba zniszczyć? (film poniżej)

Do tego wielu trolli najpierw podpinało się pod JKM, a tuż przed wyborami nagle objawienie, PiS jedyna prawicowa partia, hura PiS.
wielooczek - >A nie wziąłeś pod uwagę ze Korwin się nie dostał to po prostu się przer...
  • Odpowiedz
A jakie partie lewicowe są tu "promowane"? Razem? Wiem że @BongoBong jest z Razem ale on reprezentuje wysoki poziom zarówno dyskusji jak i wpisów.


@lerner: to prawda, ale niestety ignoruje trudniejsze pytania ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@lerner: najemnik banksterów raczej
@wielooczek: i co z tego że 9 miesięcy na wykopie? sądzisz że przed wykopem nie żyłem i nie miałem własnego rozumu i poglądów?
co do pytania: nie, nie potrafię wskazać bo nie śledzę tego co jakiś płatny troll napisał i pod jakim pseudonimem
  • Odpowiedz