Wpis z mikrobloga

Czas do 14 grudnia tak szybko mija.. Wszystkie papiery do szpitala juz gotowe. Do wczoraj myslalam, ze to sen dopoki nie dostalam juz ostatniej potrzebnej rzeczy.
8 lat szukania przyczyny roznych objawow.
27.10 br diagnoza.
14.12 operacja. Licze, ze po pozbyciu sie kolegi z mozgu bedzie juz tylko lepiej.
Mam nadzieje, ze to moj pierwszy i ostatni raz gdy na skierowaniu do szpitala widnieje napis "nowotwór" ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Mirki, dodajcie troche otuchy bo cholernie sie boje :(
#gorzkiezale i jak na razie 20 letni #rozowypasek #przegryw
  • 253
  • Odpowiedz
@crystaldragon:

Gdy wyzdrowiejesz to zamów sobie sproszkowany galusan epigallokatechiny i poczytaj o nim badania. Dobrym pomysłem będzie ładowanie w siebie flawonoidów z owoców i niedocenianej dziś fitoterapii :)

Jeszcze pestki grejpfruta i modlitwa.

As of 2015, however, these effects remain unsubstantiated in humans and there are no approved health claims for EGCG in the United States or Europe.[8][9] The US Food and Drug Administration has issued warning letters against marketers of products claiming that EGCG provides anti-disease effects or overall
  • Odpowiedz
@Noelia: Pozwij Białkova, masz spore szanse na wygraną, nie jesteś pierwszą co dostała raka od przebywania na tym serwisie.

  • Odpowiedz
@unknown_stranger:

nie wiem #!$%@? jakim cudem przez 8 lat nikt nie zlecił MRI.

Też jestem w szoku. Banda kretynów. Pewnie sobie zracjonalizowali, że histeryczka, okres dojrzewania itp. Polska to nie jest kraj dla chorych ludzi. Jeśli życie tu czegoś mnie nauczyło, to tego że za szpitalnym progiem należy porzucić kulturę osobistą, maniery i zasady sawła-wiwru i się zwyczajnie wykłócać jak członek blok ekipy.

@Noelia
Jak już wydobrzejesz, to
  • Odpowiedz
@Noelia: Nie ma szans aby duperka w wieku 20 lat przegrała walkę z takim słabym koleżką :) będzie dobrze, mówię ci i nie dopuszczaj innych, złych myśli do tej swojej główki ^^ grunt to pozytyw i nic innego :))
  • Odpowiedz
@Noelia: Pozwól, że troszkę się rozpiszę.
Od dziecka zawsze byłem aktywny, dużo sportu itd. W liceum zaprzestałem kompletnie sportu. 2 lata później nadszedł piękny dzień i zaproponowałem bratu (sportowiec zawodowy) abyśmy poszli pokopać w piłkę z jakimiś dzieciakami na boisku szkolnym, fajnie było poruszać się po takiej przerwie mimo, że wyglądało to komicznie :D Od tamtego dnia znów oboje zakochaliśmy się w piłce nożnej i zaczęliśmy regularnie grywać, w ciągu
  • Odpowiedz
Mam nadzieje, ze to moj pierwszy i ostatni raz gdy na skierowaniu do szpitala widnieje napis "nowotwór" ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Noelia: No trochę niejednoznaczne to stwierdzenie. ( )

  • Odpowiedz
@Dutch: Zabawnie naginasz metodologię naukową do swoich poglądów czyniąc ją zupełnie bezwartościową. Potencjalny wpływ na płód jest twoim zdaniem zagrożeniem (wszystkie przeciwutleniacze szkodzą płodowi ! wysoki poziom flawonoidów u kobiet ciężarnych zwiększa ryzyko rzadkich nowotworów) a potencjalny wpływ leczniczy (którego dowodzą tysiące badań przez ostatnie 2 dekady) to już bzdura. Sprowadzenie wszystkiego do jednego punktu odniesienia jest wynikiem twojej arogancji, są tysiące publikacji które starają się wyjaśnić wpływ ecgc na
  • Odpowiedz